>
BIOSHQIP

Noizy Provokon Me Foto Nga Shtrati

03-01-2016
Reperi i njohur nga Shqipëria Noizy ka publikuar sot në rrjetin e tij ocial në Instagram një foto me një mbishkrim shumë provokativ.

Ai ka publikuar një foto nga shtrati ku shihet vetëm në pjesën e sipërme, ndërsa ka lënë dyshime që në shtrat me të mund të ishte edhe dikush tjetër.

“Po e shikoj atë dhe pyes veten si po e bën kaq mirë? Urime 2016”, ka shkruar ai në mbishkrimin e fotos.

Po ç'ka dashur ai të thotë me këtë?
(B.A/Teksteshqip.Com)

Noizy Provokon Me Foto Nga Shtrati