>
BIOSHQIP
Biografia
Ledri Vula nisi karrieren e tij muzikore me grupin Skillz, se bashku me Visar Shalen. Pas disa vitesh suksesesh, grupi u shperbe pas mosmarreveshjeve midis dy repereve. Ne karrieren muzikore ka realizuar bashkepunime te shumta, shumica prej tyre jane edhe hite te njohura. I pelqyer nga gjinia femrore dhe i cilesuar si Don Zhuan, eshte zgjedhur si mashkulli me sexy ne estraden shqiptare. Ledri eshte perfolur ne mediat roze edhe per historite e tij te dashurise kryesisht me femrat e njohura te showbizit. Historia e tij me e perfolur e tij e dashurise eshte ajo me kengetaren Dafina Zeqiri. Bashkepunimet e tyre te sukseshme "Po'm Pelqen" apo "Tonight" nxiten gazetat te aludonin per nje histori dashurie te mundshme dhe nuk u gabuan. Vete çifti pohoi se po perjetonin nje histori te lumtur dashurie dhe kjo dukej qarte ne fotot e shumta qe postonin ne rrjetet sociale. Megjithate lidhja e tyre zgjati rreth nje vit dhe u ndane pas konfliktit qe Ledri pati me ish te dashurin e Dafines. Nje zhgenjim tjeter Ledri po e perjetonte si pjese e labelit Babastars. Konfliktet me grupet rivale e bene Ledrin te kuptonte se kjo nuk ishte aspak ajo qe ai deshironte te bente. Ne vitin 2012, Ledri vendosi te terhiqej nga muzika, me shpresen se do i qendronte larg syrit te gazetareve dhe filloi t'i perkushtohej karrieres si regjisor. Gjate kesaj periudhe reflektive, Ledri kuptoi se eshte muzika fusha se ciles i perket dhe eshte skena vendi qe ai ka enderruar gjithmone. Ai kuptoi se çfare muzike donte ekzaktesisht te bente dhe u rikthye me ide shume te qarta. Nje fillim i ri per Ledrin me vetem hite dhe vetem ne majat e preferencave te publikut shqiptar.

PASAPORTA
Gjatesia: 1.89m
Pesha: 87 Kg
Ngjyra e syve:e kaftë
Ngjyra e flokëve: E zezë
Ushqimi i preferuar: Llazanja
Këngëtari/ja i/e preferuar: Samy Deluxe
Pija e preferuar: Fresh Juice
Ngjyra e prferuar: Zezë
Sporti i preferuar: Basket
Stili i veshjes: Sa ma gjon
Shenja e horoskopit: Gaforrja.

Më datë 28 Dhjetor 2010, Dafina Zeqiri publikon videoklipin "Pom Pelqen", në bashkëpunim me Ledri Vula. Videoklipi u prodhua nga Entermedia. Me këtë këngë, Dafina Zeqiri u paraqit në këto festivale: Netët e Klipit Shqiptar 10 (2011), VFM 2011 (2011).

Më datë 2 Qershor 2011, Dafina Zeqiri publikon videoklipin "Tango", në bashkëpunim me Ledri Vula.

Më datë 11 Shkurt 2014, Ledri Vula publikon videoklipin "100 Probleme". Muzika e këngës u punua nga Big Bang, teksti u shkrua nga vetë Ledri Vula. Me këtë këngë, Ledri Vula merr pjesë në SVFM 2014 në vitin 2014. Kenga u pelqye shume nga publiku dhe videoklipi ishte mjaft provokues ku protogonistja ishte modelja me fame boterore Angela Martini. Ai ka pasur edhe nje romance me Angela Martinin por nuk zgjati shume. Pavaresisht thashethemeve apo zemrave qe ka lenduar Ledri femra me e rendesishme ne jeten e tij eshte mamaja (Xheraldina Vula), ku Ledri nuk nguron ta shpreh shpesh dashurine qe ka ndaj nenes se tij keshtu duke postuar foto te ndryshme te familjes ne Instagram.

Më datë 7 Qershor 2014, Ledri Vula publikon videoklipin "Elvana". Muzika e këngës u punua nga Big Bang, Stash. Videoklipi u prodhua nga Imagine Films.

Më datë 30 Qershor 2014, Dafina Zeqiri & Ledri Vula publikojnë videoklipin "Got Ur Back", në bashkëpunim me Dj Sardi. Ledri dhe Dafina dukeshin shume te afert njeri me tjetrin dhe u fol se ndoshta jane ribashkuar, por keto thashetheme i kane hedhur poshte te dy kengetaret duke thene se eshte thjesht nje bashkepunim mes shokesh, asgje me teper. Muzika e këngës u punua nga Dafina Zeqiri, Ledri Vula, teksti u shkrua nga Ledri Vula, Dafina Zeqiri, ndërsa për orkestrimin u kujdes Stash. Me këtë këngë, Dafina Zeqiri & Ledri Vula marrin pjesë në Zhurma Show 2014 në vitin 2014.

Më datë 3 Korrik 2014, Dj Blunt & Real 1 publikojnë videoklipin "Nese M'don Ti (Remix)", në bashkëpunim me Ledri. Muzika e këngës u punua nga Big Bang, Stash. Videoklipi u prodhua nga Imagine Films. Me këtë këngë, Dj Blunt & Real 1 marrin pjesë në Zhurma Show 2014 në vitin 2014.

Më datë 15 Nëntor 2014, Ledri Vula publikon videoklipin "Ni Got Per Ty". Muzika e këngës u punua nga vetë Ledri Vula, teksti u shkrua nga vetë Ledri Vula. Videoklipi u prodhua nga Filmnation.

Më datë 28 Dhjetor 2014, Ermal Fejzullahu publikojnë videoklipin "Tavolina", në bashkëpunim me Lumi B & Ledri Vula.

Më datë 4 Korrik 2015, Era Istrefi publikon videoklipin "Shume Pis", në bashkëpunim me Ledri Vula. Muzika e këngës u punua nga Big Bang, Stash, teksti u shkrua nga Era Istrefi, Ledri Vula, BimBimma. Videoklipi u prodhua nga Pro Video. Me këtë këngë, Era Istrefi u paraqit në këto festivale: Top Music Awards 2016 (2016), Zhurma Show 2015 (2015). Kënga u perzgjodh hiti i Veres 2015.

Në Maj 2015, Ermal Fejzullahu merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Shko", në bashkëpunim me Lumi B & Ledri Vula, ku fituan çmimin e pare.

Më datë 20 Dhjetor 2015, Ledri Vula publikon videoklipin "S.R.M.N (Sun Rrin Me Neve)". Muzika e këngës u punua nga Big Bang, teksti u shkrua nga vetë Ledri Vula. Videoklipi u prodhua nga Entermedia. Në Top Music Awards 2016 kënga e Ledrit SRMN fitoi çmimin "My Music Hit of the Year".

Më datë 27 Prill 2016, Ledri Vula publikon videoklipin "Kings". Teksti u shkrua nga vetë Ledri Vula. Videoklipi u prodhua nga Entermedia. Me këtë këngë, Ledri Vula merr pjesë në Zhurma Show 2016 në vitin 2016.

Më datë 10 Qershor 2016, Mc Kresha & Lyrical Son publikojnë videoklipin "Hip-Hop", në bashkëpunim me Ledri.

Më datë 8 Korrik 2016, Flori publikon videoklipin "Beautiful", në bashkëpunim me Ledri. Teksti u shkrua nga Ledri Vula, Flori Mumajesi. Videoklipi u prodhua nga Entermedia.

Më datë 8 Korrik 2016, Ledri Vula publikon videoklipin "Nuk Ma La", në bashkëpunim me Flori Mumajesi. Muzika e këngës u punua nga Flori Mumajesi, teksti u shkrua nga Ledri Vula, Flori Mumajesi, ndërsa për orkestrimin u kujdes BigBang. Videoklipi u prodhua nga Entermedia. Me këtë këngë, Ledri Vula merr pjesë në Zhurma Show 2016 në vitin 2016.

Më datë 9 Korrik 2016, 2po2 publikon videoklipin "E Premte", në bashkëpunim me Ledri Vula. Muzika e këngës u punua nga Mixey, teksti u shkrua nga 2po2, Ledri Vula, ndërsa për orkestrimin u kujdes Mixey. Videoklipi u prodhua nga Entermedia.

Më datë 23 Tetor 2016, Ledri Vula publikon videoklipin "A Jena Mire". Muzika e këngës u punua nga Big Bang, teksti u shkrua nga vetë Ledri Vula. Videoklipi u prodhua nga Entermedia.

Më datë 12 Shkurt 2017, Ledri Vula publikon videoklipin "Krejt Shokt E Mi", në bashkëpunim me Lumi B. Muzika e këngës u punua nga Big Bang, teksti u shkrua nga Ledri Vula, Lumi B, ndërsa për orkestrimin u kujdes Big Bang.

Më datë 14 Maj 2017, Ledri Vula publikon videoklipin "U Harrum". Muzika e këngës u punua nga Big Bang, teksti u shkrua nga vetë Ledri Vula. Videoklipi u prodhua nga Entermedia. Me këtë këngë, Ledri Vula merr pjesë në Zhurma Show 2017 në vitin 2017.

Më datë 25 Qershor 2017, Ledri Vula publikon videoklipin "Nona", në bashkëpunim me Young Zerka. Me këtë këngë, Ledri Vula merr pjesë në Zhurma Show 2017 në vitin 2017.

Më datë 29 Korrik 2017, Buta & Ledri Vula publikojnë videoklipin "Mbi Re". Videoklipi u prodhua nga Supercut.

Më datë 15 Tetor 2017, Ledri Vula publikon videoklipin "TTZ". Muzika e këngës u punua nga Big Bang, teksti u shkrua nga vetë Ledri Vula. Videoklipi u prodhua nga Supercut.

Më datë 22 Nëntor 2017, Noizy publikojnë videoklipin "Dje & Sot", në bashkëpunim me Ledri.

Më datë 24 Dhjetor 2017, Gjiko publikon videoklipin "Shtrejt", në bashkëpunim me Ledri Vula & Lumi B. Muzika e këngës u punua nga Big Bang, ndërsa për orkestrimin u kujdes Big Bang.

Më datë 31 Dhjetor 2017, Ledri Vula publikon videoklipin "1 Janari".

Më datë 16 Shkurt 2018, Ledri Vula publikon videoklipin "I Vogel". Teksti u shkrua nga vetë Ledri Vula. Videoklipi u prodhua nga Pinkmoon Creative.

Më datë 13 Maj 2018, Ledri & Buta publikojnë videoklipin "Merri Merri".

Më datë 5 Qershor 2018, Ledri Vula & Lyrical Son publikojnë videoklipin "Princess Diana". Muzika e këngës u punua nga Big Bang (Arbër Gjikolli), teksti u shkrua nga Ledri Vula, Lyrical Son. Videoklipi u prodhua nga Supercut.

Më datë 2 Korrik 2018, Elvana Gjata & Ledri Vula publikojnë videoklipin "Mike", në bashkëpunim me John Shahu. Teksti u shkrua nga Ledri Vula, Elvana Gjata, John Shahu. Videoklipi u prodhua nga Supercut.

Më datë 7 Tetor 2018, EAZ publikon videoklipin "Nasty Girl", në bashkëpunim me XEN & Ledri Vula.

Më datë 18 Dhjetor 2018, Tayna & Ledri Vula publikojnë videoklipin "Aje". Muzika e këngës u punua nga Cricket, ndërsa teksti u shkrua nga Tayna & Ledri. Videoklipi u prodhua nga Imagine Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Cricket.

Më datë 31 Janar 2019, Lyrical Son, Ledri Vula & Mc Kresha publikojnë videoklipin "Menemadhe" dhe janë kujdesur vetë për tekstin e këngës.

Më datë 15 Shkurt 2019, Gashi publikon videoklipin "That's Mine", në bashkëpunim me Ledri Vulën. G4Shi tha: “Bëra një këngë për Kosovën e quajtur “That’s mine”. Ledri dhe unë kemi xhiruar duke ecur rrugëve të Prishtinë, duke u dhënë akullore dhe para të rinjve sepse unë kisha vetëm disa orë para se të duhej të fluturoja për të xhiruar klipin e “Creep On Me”, ka shkruar reperi i famshëm.

Në Shtator 2019, pritet që të lansohet albumi i ri i Ledrit, i cili do të përmbajë rreth 25 këngë dhe nuk do të mungojnë bashkëpunime me artistë të njohur të estradës. Në promovimin e këtij albumi do të marrin pjesë edhe mediat dhe do të ketë një koncert madhështor.

Në Maj 2019, Lyrical Son, Ledri Vula & Mc Kresha marrin pjesë në Netët E Klipit Shqiptar 19 me këngën "Menemadhe".

Më datë 4 Qershor 2019, Ledri Vula publikon videoklipin "Rio". Teksti i këngës u shkrua nga Ledri Vula, ndërsa orkestrimi u punua nga REDBOX Entertainment. Videoklipi u prodhua nga kompania Supercut.

Më datë 25 Qershor 2019, Lumi B & Ledri publikojnë videoklipin "Kiss Kiss". Teksti i këngës u shkrua nga Lumi B & Ledri Vula. Produksioni audio u realizua nga Big Bang (Arbër Gjikolli).

Më datë 7 Korrik 2019, Ledri Vula publikon videoklipin "MEM". Teksti i këngës u shkrua nga Ledri Vula. Videoklipi u prodhua nga kompania Supercut.

Më datë 8 Gusht 2019, Ermal Fejzullahu publikon videoklipin "M'ke Harru", në bashkëpunim me Ledri Vulën. Teksti i këngës u shkrua nga Xheraldina Vula, Ledri Vula, Ermal Fejzullahu & Big Bang (Arbër Gjikolli), ndërsa orkestrimi u punua nga REDBOX Entertainment.

Më datë 1 Shkurt 2020, Ledri Vula publikon videoklipin "Piano Rap". Teksti i këngës u shkrua nga Ledri Vula.

Më datë 22 Shkurt 2020, Ledri Vula publikon videoklipin "Prej Inati".

Në vitin 2020, Ledri Vula publikon albumin "10/10".

Më datë 13 Mars 2020, Ledri Vula publikon videoklipin "10/10".

Më datë 24 Mars 2020, Ledri Vula publikon videoklipin "Alien". Videoklipi u prodhua nga kompania Supercut.

Më datë 2 Prill 2020, Ledri Vula, Lyrical Son & Singullar publikojnë videoklipin "100".

Më datë 20 Prill 2020, Ledri Vula & Vig Poppa publikojnë videoklipin "Ha Ha Ha".

Më datë 10 Maj 2020, Ledri Vula publikon videoklipin "Trendafil I Zi". Teksti i këngës u shkrua nga Ledri Vula, ndërsa orkestrimi u punua nga REDBOX Entertainment. Videoklipi u prodhua nga kompania Supercut.

Më datë 13 Qershor 2020, Ledri Vula & Mc Kresha publikojnë videoklipin "Gjiganta". Teksti i këngës u shkrua nga Ledri Vula, ndërsa orkestrimi u punua nga REDBOX Entertainment. Videoklipi u prodhua nga kompania Supercut.

Më datë 19 Qershor 2020, Capital T & Ledri Vula publikojnë videoklipin "DMP". Produksioni audio u realizua nga RZON.

Më datë 1 Korrik 2020, Dafina Zeqiri publikon videoklipin "Aman", në bashkëpunim me Ledri Vula & Lumi B. Videoklipi u prodhua nga kompania Entermedia.

Më datë 25 Dhjetor 2020, Ledri Vula publikon videoklipin "Sot Sot Sot". Teksti i këngës u shkrua nga Ledri Vula. Videoklipi u prodhua nga kompania Supercut.

Më datë 18 Maj 2021, Ledri Vula publikon videoklipin "Don Mo". Teksti i këngës u shkrua nga Ledri Vula. Produksioni audio u realizua nga Big Bang (Arbër Gjikolli).

Më datë 9 Qershor 2021, Majk & Ledri Vula publikojnë videoklipin "Marr". Muzika e këngës u punua nga Big Deal Records, ndërsa teksti u shkrua nga Majk & Ledri Vula. Videoklipi u prodhua nga Entermedia, ndërsa produksioni audio u realizua nga Big Deal Records.

Më datë 3 Korrik 2021, Butrint Imeri, Kida & Ledri Vula publikojnë videoklipin "Dale". Teksti i këngës u shkrua nga Butrint Imeri, Ledri Vula & Bardhi Idrizi. Videoklipi u prodhua nga Entermedia, ndërsa produksioni audio u realizua nga Çelik Lipa.

Më datë 7 Tetor 2021, Ledri Vula, Lumi B & Gjiko publikojnë videoklipin "Ça Bone? (Whats Poppin)". Teksti i këngës u shkrua nga Ledri Vula, Lumi B & Gjiko. Produksioni audio u realizua nga Çelik Lipa.

Më datë 4 Nëntor 2021, Tayna & Ledri Vula publikojnë videoklipin "Hala". Teksti i këngës u shkrua nga Endrit Mumajesi, Tayna & Ledri Vula. Videoklipi u prodhua nga Sekuencë, ndërsa produksioni audio u realizua nga Cricket.

Më datë 18 Dhjetor 2021, Ledri Vula publikon videoklipin "Amerikana". Teksti i këngës u shkrua nga Ledri Vula. Videoklipi u prodhua nga Sekuencë, ndërsa produksioni audio u realizua nga Big Bang (Arbër Gjikolli).

Më datë 17 Shkurt 2022, Ledri Vula publikon videoklipin "Lockdown". Videoklipi u prodhua nga Supercut, ndërsa produksioni audio u realizua nga Panda Music.

Më datë 5 Maj 2022, Kida & Ledri Vula publikojnë videoklipin "Tdu". Videoklipi u prodhua nga kompania Sekuencë.

Më datë 3 Qershor 2022, Ledri Vula publikon videoklipin "Monaco". Tekstin e këngës e punuan në bashkëpunim Ledri Vula & Endrit Mumajesi. Videoklipi u prodhua nga Supercut, ndërsa produksioni audio u realizua nga Cricket.

Më datë 20 Qershor 2022, Lluni publikon videoklipin "Narcos Albania", në bashkëpunim me Ledri Vulën. Teksti është shkruar në bashkëpunim nga Lluni & Ledri Vula, teksa për arranzhimin e këngës u kujdes Erno. Produksioni audio u realizua nga PINT.

Më datë 1 Korrik 2022, Ardian Bujupi & Ledri publikojnë videoklipin "Gelato". Videoklipi u prodhua nga Entermedia, ndërsa produksioni audio u realizua nga BledBeats.

Më datë 13 Korrik 2022, Melinda & Ledri Vula publikojnë videoklipin "A M'ke Dasht". Tekstin e këngës e punuan në bashkëpunim Melinda Ademi, Ledri Vula, Gjiko & Skerdi. Videoklipi u prodhua nga Entermedia, ndërsa produksioni audio u realizua nga Big Bang (Arbër Gjikolli).

Më datë 21 Korrik 2022, Yll Limani & Ledri Vula publikojnë videoklipin "Tonat". Muzika dhe teksti i kësaj kënge, vijnë të realizuara në bashkëpunim nga Tonic, Denk, Yll Limani & Ledri Vula, ndërsa për arranzhimin janë kujdesur DjR, Dj Bannzz & Tonic. Videoklipi u prodhua nga Entermedia, ndërsa produksioni audio u realizua nga Panda Music.

Më datë 30 Korrik 2022, Ledri Vula, Lumi B & NUK publikojnë videoklipin "Uma Love". Videoklipi u prodhua nga kompania Supercut.

Më datë 27 Nëntor 2022, Ledri Vula publikon videoklipin "Robot". Muzika e këngës u punua nga Big Bang (Arbër Gjikolli), ndërsa teksti u shkrua nga vetë Ledri Vula.

Më datë 3 Mars 2023, RZON & Ledri Vula publikojnë videoklipin "Rebele". Teksti i këngës u përgatit nga Ledri Vula, teksa për arranzhimin u kujdes vetë RZON. Produksioni audio u realizua nga vetë RZON.

Më datë 16 Prill 2023, Ledri Vula publikon videoklipin "Pershendetje Hejter". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Ledri Vula. Videoklipi u prodhua nga kompania Supercut.

Më datë 26 Prill 2023, Ledri Vula publikon videoklipin "1 Goat Per Ty". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Ledri Vula. Videoklipi u prodhua nga Supercut, ndërsa produksioni audio u realizua nga Big Bang (Arbër Gjikolli).

Më datë 10 Maj 2023, Ledri Vula publikon videoklipin "Prek". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Ledri Vula. Videoklipi u prodhua nga Supercut, ndërsa produksioni audio u realizua nga RZON.

Më datë 24 Maj 2023, Ledri Vula publikon videoklipin "Boom Boom", në bashkëpunim me Mozzik. Tekstin e këngës e punuan në bashkëpunim Ledri Vula & Mozzik. Videoklipi u prodhua nga Supercut, ndërsa produksioni audio u realizua nga RZON, Fisnik Fera (Fissy) & PllumB.

Më datë 24 Maj 2023, Ledri Vula publikon albumin "1 Goat Për Ty".

Më datë 3 Qershor 2023, Capital T, Ledri Vula & Majk publikojnë videoklipin "Yjet Dalin Naten". Kënga është kompozuar nga RZON, ndërsa tekstin e kanë shkruar së bashku Capital T, Ledri Vula & Majk. Videoklipi u prodhua nga kompania Sekuencë.

Më datë 10 Qershor 2023, Ledri Vula, Buta, Singi & Lumi B publikojnë videoklipin "Walk Away". Tekstin e këngës e punuan në bashkëpunim Ledri Vula, Buta, Singullar & Lumi B. Videoklipi u prodhua nga kompania Supercut.

Më datë 20 Qershor 2023, Romeo Veshaj & Ledri Vula publikojnë videoklipin "E Keni Dit", në bashkëpunim me Klement. Tekstin e këngës e punuan në bashkëpunim Romeo Veshaj, Elgit Doda & Ledri Vula. Produksioni audio u realizua nga Elgit Doda.

Më datë 30 Qershor 2023, Ledri Vula publikon videoklipin "Gjendja". Muzika dhe teksti i kësaj kënge, vijnë të realizuara në bashkëpunim nga Ledri Vula, Tonic & Denk, ndërsa për arranzhimin janë kujdesur DjR & Dj Bannzz. Produksioni audio u realizua nga Panda Music.

Më datë 10 Korrik 2023, Lumi B & Ledri Vula publikojnë videoklipin "I Like It". Tekstin e këngës e punuan në bashkëpunim Lumi B & Ledri Vula. Produksioni audio u realizua nga RZON.

Më datë 13 Korrik 2023, Rzon, Ledri Vula, Rack & Edo Fendy publikojnë videoklipin "Bombay". Orkestrimi i këngës vjen i punuar nga vetë RZON. Videoklipi u prodhua nga Kotorri, ndërsa produksioni audio u realizua nga vetë RZON.

Më datë 25 Korrik 2023, Ledri Vula & Lyrical Son publikojnë videoklipin "Omel". Videoklipi u prodhua nga kompania Supercut.

Më datë 9 Gusht 2023, Ledri Vula publikon videoklipin "Mrena", në bashkëpunim me Lumi B. Videoklipi u prodhua nga kompania Supercut.

Më datë 11 Gusht 2023, Ledri Vula & Capital T publikojnë videoklipin "Win Win". Videoklipi u prodhua nga Supercut, ndërsa produksioni audio u realizua nga RZON.

Më datë 14 Gusht 2023, Ledri Vula publikon videoklipin "Paparazzi". Videoklipi u prodhua nga kompania Supercut.

Më datë 15 Gusht 2023, Ledri Vula publikon videoklipin "Rri". Videoklipi u prodhua nga Supercut, ndërsa produksioni audio u realizua nga RZON.

Më datë 17 Gusht 2023, Ledri Vula, Mc Kresha & Vig Poppa publikojnë videoklipin "2 Pasaporta". Kënga është kompozuar nga RZON. Videoklipi u prodhua nga kompania Supercut.

Më datë 4 Shtator 2023, Ledri Vula publikon videoklipin "Po Du Me Nejt". Videoklipi u prodhua nga kompania Supercut.

Më datë 8 Nëntor 2023, Ledri Vula publikon videoklipin "Paranormal". Videoklipi u prodhua nga Supercut, ndërsa produksioni audio u realizua nga Big Bang (Arbër Gjikolli).

Më datë 9 Dhjetor 2023, Ya Nina & Ledri Vula publikojnë videoklipin "Narco". Kënga vjen e realizuar në bashkëpunim, ku Cricket, Endrit Mumajesi & Ya Nina kanë realizuar bashkë muzikën, ndërsa për tekstin e kësaj kënge janë kujdesur Elinel & Ledri Vula. Produksioni audio u realizua nga Cricket.

Më datë 7 Shkurt 2024, Ledri Vula publikon videoklipin "Njesia Speciale". Videoklipi u prodhua nga Supercut, ndërsa produksioni audio u realizua nga RZON.

Më datë 8 Mars 2024, Ledri Vula publikon videoklipin "Kill Me".

Më datë 31 Mars 2024, Geasy & Ledri publikojnë videoklipin "Thuj". Kënga është kompozuar nga BigDeal Records, ndërsa tekstin e kanë shkruar së bashku Getoar Selimi & Ledri Vula. Videoklipi u prodhua nga Entermedia, ndërsa produksioni audio u realizua nga BigDeal Records.
DËRGOI: