>
BIOSHQIP
 • Ledri Prezanton Hitin E Ri Të Titulluar “Kings”
  27-04-2016
  Ledri Vula do të lansojë të mërkurën videoklipin e tij të ri. Telegrafi mëson nga burimet e sigurta se projekti i ri i Ledrit titullohet “Kings”. 150/150563 Këtë projekt Ledri sipas po këtyre burimeve e ka punuar në studion e BigBang Beats, pra në RedBox Entertainment, që është shtëpia e shumë hiteve. Teksti ka thumba të shumta për konkurrencën e reperit, i cili pritet t’u japë goditje të fuqishme rivalëve. 150/150562 Ledri ka dy javë që ka nisur përgatitjet për një premierë më ndryshe. Ai ka p...
  ★★★★★
 • Ledri Në Lidhje Me Adelën
  09-04-2016
  Nuk është më sekret: reperit Ledri Vula ia ka rrëmbyer zemrën një vajzë nga Tirana, më saktësisht Adela Sollaku, punonjëse në Kuvendin Popullor dhe vajzën e ish kryprokurorit, Thoedhori Sallakut. Së fundi, Ledri ka mbërritur në kryeqytet për të performuar në gjysmëfinalen e “The Voice”, ndërsa kohën e tij të lirë e ka kaluar sigurisht me Adelën, lidhja me të cilën duket se është mjaft e konsoliduar dhe serioze. Çifti janë fotografuar teksa darkonin bashkë, dhe foton e postuar në rrjetet sociale e kanë shoqëruar me një zemër të kuqe...
  ★★★☆☆
 • Ledri Tregon Atmosferën Që Ka Krijuar Në Tiranë
  14-03-2016
  Reperi i njohur kosovar Ledri Vula ka qenë sot i ftuar nga kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj për të kënduar së bashku me Era Istrefin në një koncert i cili u mbajt në qytet me rastin e Festës së Verës. Ledri përmes rrjetiti të tij social në Instagram ka treguar se është ndjerë shumë mirë teksa ka parë gjithë atë publik që ishte mbledhur në Tiranë për të festuar këtë festë. Në mbishkrimin e fotos Ledri ka shkruar "Forever yang(Përgjithmonë të rinj)"....
  ★★★★★
 • Ledri Vula Me Një Mesazh Për Nënën
  09-03-2016
  Reperi i njohur Ledri Vula ka postuar sot në Instagramin e tij një foto të mamasë së vet, Xheraldina Vula. Me rastin e 8 marsit ai ka shfrytëzuar rastin për ti uruar asaj këtë festë me të gjithë të mirat në jetë. Por një shkrim tejet të veçantë e ka bërë teksa ka bërë të ditur që çdo ditë e tij i takon asaj dhe se nuk është vetëm 8 Marsi dita e nënës së tij....
  ★★★★★
 • Me Kë Festoi Mbrëmë Ledri?
  15-02-2016
  Reperi Ledri Vula ka postuar në rrjetet e tij sociale një foto ku shihet shumë romantik pranë një tryeze me verë dhe me qirinj, kuruar në detaje taman për festën e Shën Valentinit. Megjithatë ai nuk na e ka prezantuar personin me të cilin e ka kaluar Shën Valentionin. Mbase mund të ketë qenë edhe thjeshtë vetëm apo me shoqërina por atmosfera që mbizotëron në foto na dyshon që mund të ketë qenë bashk me një vajzë....
  ★★★★★
 • Kush Po Ia Vë Ledirt Këmbët Në Fytyrë
  05-01-2016
  Reperi i njohur Ledri Vula ishte shumë i angazhuar për fundvit me koncerte nëpër qytete të ndyrshme të Kosovës si dhe një mbrëmje muzikore në Amerikë bashk me reperin G4shi. Së fundmi ai është kthyer në shtëpi pasi ka kaluar edhe disa ditë pushimi në Brezovicë bashk me familjen. Në një foto që ai ka postuar në rrjetet sociale Ledri shihet bashk me mikun e tij, qenin simpatik i cili ia ka hedhur këmbët në fytyrë Ledrit....
  ★★★★☆
 • Ja Me Kë është Ledri Në Brezovicë
  03-01-2016
  Reperi i njohur Ledri Vula është duke kaluar disa ditë pushimi në Brezovicë. Ai ka treguar se i pëlqen shumë skijimi andaj pushimet dimërore për të janë shumë të veçanta. Ai ka treguar përmes rrjeteve të tij sociale se ai atje ndodhet me familjen e tij, përkatësisht me Xheraldinën(mamanë e tij) dhe Agronin, babain....
  ★★★★★
 • Ledri Vula Me “Srmn” Arrin 1 Milionshin
  27-12-2015
  Reperi i njohur Ledri Vula ka pak ditë që ka publikuar projektin e tij më të fundit muzikore "Sun rrin me neve", një këngë e cila që në daljet e para ka arritur pëlqyeshmëri mjaft të madhe. Ledri sapo ka kaluar 1 milion klikime me "SRMN". Siç duket të gjitha projektet e tij janë më se të pëlyera nga publiku shqiptar. Orgji të madhe klikimesh Ledri pati edhe me këngën "Shumë Pis" me Era Istrefin, ku rrëmbyen më së shumti klikime gjatë sezonës së verës....
  ★★★★★
 • Ledri Me Gashin, Bashkë Në Amerikë
  24-12-2015
  Reperi i njohur Ledri Vula do të jetë sonte duke performuar në Amerikë bashk me reperin e njohur shqiptar G4shin që jeton prej vitesh atje. "Pacha Club" është vendi ku ata do të performojnë, një mbrëmje e organizuar nga "Bërdyna Entertianment"....
  ★★★★★
 • 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Sun Rrin Me Neve” Nga Ledri Vula
  20-12-2015
  Reperi i njohur Ledri Vula sapo ka prezantuar para publikut projektin e tij më të ri muzikor e që është kënga "SRMN". "Sun rrin me neve" është një këngë e cila është punuar në studion e RED BOX Entertainment nga Big Bang Beats, e ndërsa tekstin e saj e ka shkruar vetë Ledri. Videoklipi është realizuar nga produksioni kosovar Entermedia, e ndërsa çfarë vërehet e veçantë në të është prezenca e reperëve të tjerë të njohur kosovar si: MC Kresha, Gjiko, Vig Poppa, Lyrical Son, Lumi B etj....
  ★★★★★
{{ page + 1 }}/{{ pages }}