>
BIOSHQIP

Labinot Rexha Dhe Kallashi Po Thyejnë Rekord Klikimesh

25-11-2015
Labinot Rexha dhe Kallashi brenda më pak se dhjetë ditësh kanë arritur të marrin qindra mijëra klikime në Youtube me këngën e tyre “Ajo”.

Kjo këngë deri me tash vetëm në këtë kanal është dëgjuar më shumë se 679 mijë herë.

Videoja është realizuar nga MAX Production, derisa është hera e parë që starleta Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi dëgjohet duke kënduar.
(Indeksonline)

Labinot Rexha Dhe Kallashi Po Thyejnë Rekord Klikimesh