>
BIOSHQIP

Floriani Së Shpejti Me Këngë Të Re

28-04-2015
Florian Beqiri apo i njohur si Floriani i vogël është në realizimi të një kënge të re e cila do të jetë përsëri solo.

"E di që don" e cila u publikuar në dhjetor të vitit të kaluar ishte kënga e parë që solli Florianin solo, e ndërsa tani është gati projekti i tij i dytë , e që në fakt është një këngë e stilit ‘urban oriental’.

Ka kohë që Floriani nuk po sjellë më duet me Adrianin dhe nuk kanë plan të sjellin as së shpejti, kjo pasi dutet mes tyre filluan të kthehen në rutinë.
(B.A/Teksteshqip.Com)

Floriani Së Shpejti Me Këngë Të Re