>
BIOSHQIP

Kështu E ‘kallke’ Floriani Në Vitin 2012

26-02-2015
Është bërë i njohur fal bashkëpunimeve me këngëtarin Adrian Gaxha. Por, Florian Beqiri para se t’i këndonte ‘ngjyrës së kuqe’, ai ka kënduar një zhanër tjetër të muzikës.

Në kanalin Youtube, është hedhur një këngë ku ai shihet që është duke kënduar së bashku më vëllain e tij. Kënga quhet ‘Kështu e kallim’ dhe nuk është se ka mjaftë klikime.

E kjo nuk është videoja e vetme. Në këtë kanal ka edhe video të tjera ku ai shihet duke kënduar ‘tallava’.
(Indeksonline)