>
BIOSHQIP

Floriani Arrin 3 Milion

24-01-2015
Edhe pse i ri në moshë ai është mjaft i talentuar, fjala është për këngëtarin Florian Beqiri i cili i nisi në vitin 2012 për herë të parë karrierën e tij muzikore së bashku me Ardianin. Tash më pas disa viteve erdhi koha që në fund t1% 2014-tës ai të publikoi single-in e tij të parë "E di që don", një këngë e punuar prap nga Ardiani por që kët1% herë interpretuar vetëm nga Florian Beqiri. "E di që don" është realizuar me klip nga Enter Media dhe ka arritur shifrën e 3 milion klikimeve në youtube.
(B.A/Teksteshqip.Com)

Floriani Arrin 3 Milion