>
BIOSHQIP

Floriani Vjen Me “Syn”

07-06-2015
Këngëtari Florian Beqiri do të vijë me në projekt të ri pa Adrian Gaxhën,por jo vetëm.

Pas Adrianit,bashkëpunim me këngëtarin e ri Lindon Berisha do të sjellë edhe Floriani.

“Syn” titullohet kënga që Floriani dhe Lindoni do të sjellin për publikun të realizuar edhe me videoklip,transmeton lajmi.net

Këngëtari Adrian Gaxha përmes profilit të tij ka paralajmëruar se projekti do të vijë shumë shpejt,duke publikuar edhe disa pamje nga xhirimet.
(Indeksonline)

Floriani Vjen Me “Syn”