>
BIOSHQIP

Gold Ag Në Bashkëpunim Me Xhela Abazin

12-01-2015
Këngëtari Xhela Abazi dhe reperi Gold Ag në muajin mars do të vijnë me këngën e tyre më re.

Xhela për Indeksonline ka zbuluar disa detaje shtesë rreth këtij projekti. “Kënga do ketë një përmbajtje interesante, diçka që nuk është dëgjuar më herët dhe për tekst është kujdesur Ariani ndërsa për muzikë dhe klip nuk kemi vendosur ende por deri në muajin mars gjithçka do të jetë për simpatizuesit tanë” ka thënë ai.

Xhela për këtë duet ka treguar edhe përmes një postimi në Facebook dhe ka marrë komente të shumta nga fansat e tij të cilët e kanë përgëzuar për këtë vendim të tyre.
(Indeksonline)

Gold Ag Në Bashkëpunim Me Xhela Abazin