>
BIOSHQIP

Ronela Publikon Një Pjesë Të Klipit Që Terrorizoi Tiranën

10-12-2015
Këngëtarja Ronela Hajati ka publikuar në rrjetin e saj social në Instagram sot një "comming soon" të videos së saj më të re e cila pritet të publikohet shumë shpejt.

Fjala është për këngën e saj të re dhe klipin që në xhirimet e tij traumatizoi krejt Tiranën. Endja me një makinë me plot statista të veshur me të zeza taman sikur ISIS, mjaftuan që të frikësonin të gjithë ata që kalonin aty pranë.

"A di so kjo" titullohet kënga e saj më e re, tekstin e së cilës e ka shkruar vetë, e ndërsa klipi po pregaditet nga Pro...Video.
(B.A/Teksteshqip.Com)

Ronela Publikon Një Pjesë Të Klipit Që Terrorizoi Tiranën