>
BIOSHQIP

Orgesa Zaimi Në Pritje Të Një Djali

29-01-2015
Orgesa Zaimi nuk nguron që të ndajë me miqtë e saj eksperiencën e mëmësisë, ndërsa ajo është 6 muajshe shtatzënë. Kësaj radhe ajo është në pritje të një djali, pas fëmisë së parë që ishte vajzë. Pas vajzës së saj dy vjeçare me emrin Bora, Orgesa ndan me miqtë dhe ndjekësit e saj në Instagram përjetimet që po kalon, ben me dije Portali Albeu. Bashkangjitur fotos ajo shkruan: “Në muajin e gjashtë për herë të dytë. Brenda barkut tim po luhen ndeshjet e kampionatit të futbollit për eliminatoret e May 2015. Ka gjithë ditën shqelma e gola. E di se çfarë më pret”.
(Indeksonline)

Orgesa Zaimi Në Pritje Të Një Djali