>
BIOSHQIP

Orgesa Zaimi Bëhet Nuse

11-09-2014
Këngëtarja Orgesa Zaimi është veshur si nuse për gati 2 orë, sa për të realizuar një set fotosh. Me mjaft humor ajo ka postuar një status dhe disa foto në Instagram, teksa duket e veshur me të bardha, e ndërsa burri i saj nuk ndodheshe pranë saj, por në kafe.

Pranë kishte vajzën e vogël, në këtë ceremoni ku të pranishëm kanë qënë vetëm stafi që po merrej me këtë projekt.

Orgesa Zaimi është veshur nuse, vetëm për një shërbim fotografik të realizuar për revistën “OK”.

Ajo ka postuar një sërë fotografish e veshur si nuse ku shkruan:

“Unë në dasmën time që zgjati gati 2 orë, morën pjesë një fotograf, një stilist, gocat e Geraldinës që më veshën dhe lagjja aty jashtë që shikonte.Erdhi çik dhe ime bijë, bëri ca foto me mamin nuse, ti kishim se nuk i dihet, kurse burri më braktisi, iku në kafe. Ja kjo është dasëm, del edhe nëpër kopertina jo shaka”.
(Gazeta Express)

Orgesa Zaimi Bëhet Nuse