>
BIOSHQIP

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Mos U Nal” Nga Nrg Band & Dj Aldo

23-04-2016
NRG Band ka publikuar projektin më të ri. “Mos u ndal” titullohet videokënga më e re e bendit pejan, të cilën e kanë sjell në bashkëpunim me DJ Aldo, i cili e ka bërë beat-in.Kënga është mjaft ritmike dhe është xhiruar pranë plazheve të bukur shqiptare, ndërsa flet për një romancë. Vlen të theksohet se për videon është përkujdesur Max Production, ndërsa muzikën dhe tekstin e ka bërë kantautori i bendit, Besnik Qaka.
(Telegrafi)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Mos U Nal” Nga Nrg Band & Dj Aldo