>
BIOSHQIP

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Little Birds” Nga Levels & Fanny Leeb

05-12-2014
Rep grupi i njohur Levels bënë shumë bujë me debutimin e tyre në vitin 2012. Ata ishin pjesë e "Kënga Magjike" me këngën "Ajo don mu ni nalt", si dhe publikuar një duet me Big Bastën i cili pati shumë sukses. Por pas këtij projekti nuk pamë asnjë nga dy çunat e talentuar të këtij grupi. Por viti 2014 duket të jetë një rikthim i mbarë për grupin. Sot ata kanë lansuar videoklipin e tyre më të ri "Little Birds" në duet me Fanny Leeb. Muzika është realizuar nga Krenar Arifi & Fanny Leeb, ndërsa teksti është shkruar nga Levels, Fanny Leeb. Videoklipi është pregaditur nga produksioni Meanistry.
(B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Little Birds” Nga Levels & Fanny Leeb