>
BIOSHQIP

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Pushkë E çifteli” Nga Leonora Jakupi Ft. Gold Ag

15-02-2016
Këngëtarja Leonora Jakupi pas një pauze mjaft të gjatë në skenën muzikore ka publikuar së fundmi videoklipin e saj më të ri "Pushkë e çifteli". Kënga është me karakter patriotik dhe vjen në bashkpunim me reperin nga Presheva, Gold Ag. Arsyeja e lansimit të kësaj kënge është Festa e Pavarsisë së Kosovë. Kosova mbush plot 8 vite prej se u shpall shtet dhe këtë vit me rastin e festës nuk ka asnjë organizim në kryeqytet. Megjithatë publiku do të kenë mundësinë të kënaqen dhe të shijojnë këngën e bukur të sjellë nga leonora & Goldi.
(B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Pushkë E çifteli” Nga Leonora Jakupi Ft. Gold Ag