>
BIOSHQIP

Çfarë Kanë Të Përbashkët Luana Vjollca Dhe Dua Lipa?

21-02-2016
Këngëtarja që po korr mjaft sukses jasht vendit Dua Lipa mesa duket e ka një të përbashkët me prezantuesen e njohur të publikut shqiptar, Luana Vjollcën. Sipas Luanës e përbashkëta e tyre është atdhdashuria. Të gjithë jemi mahnitur besoj teksa kemi parë Duan duke bërë shqiponjën dykrenare me duar gjatë një sekuence nga klipi i ri. Luana thotë se e ka bërë të njëjtën gjë tek videoklipi "Tirana Lifestyle", përndryshe ajo ka postguar edhe një foto në Snap Chat me mbishkrimin "Dua… same“.
(B.A/Teksteshqip.Com)

Çfarë Kanë Të Përbashkët Luana Vjollca Dhe Dua Lipa?