>
BIOSHQIP

Noizy, Një Këngë Të Re Edhe Këtë Të Premte

30-04-2016
Noizy po vazhdon të mbaj premtimet. Ai para një muaji kishte pohuar se çdo të premte do të sjell para publikut nga një këngë të re, të cilën e ka sjellë në bashkëpunim me Lil Kolin. “Flight mode”, titullohet projekti i fundit, të cilën e ka publikuar këngëtari para pak kohe dhe e ka shoqëruar me video. Kujtojmë se javën e kaluar, reperi ka publikuar këngën “Ju njoh mir”, i cili ishte ‘Diss’ për reperin kosovar, Gold AG.
(Telegrafi)

Noizy, Një Këngë Të Re Edhe Këtë Të Premte