>
BIOSHQIP
Biografia
Ne daten 30 Mars 2021, Naldi publikon kengen me titullin "Hajde Ti Bjonde", me te cilen ai ben buje ne rrjetet sociale po ashtu edhe ne youtube. Kenga eshte punuar dhe kompozuar nga vete ai, teksti eshte bere nga Mariglen Tirona dhe solist Nardi Elbasanit.

Me date 15 Maj 2022, Naldi publikon nje kenge tjeter me titullin "Brune". Ne shum komente, atij i eshte kerkuar nje version per brunet dhe prandaj vendos te publikoje kete version per fansat e tij. Kenga kompozohet nga vete Naldi, teksti eshte bere ne bashkpunim me menaxherin e tij Ergit Furtuna.

Më datë 10 Shkurt 2023, Naldi, Alex & Marjus publikojnë videoklipin "Lule Jasemina".

Më datë 30 Nëntor 2023, Naldi publikon videoklipin "Vallah Vallah". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Naldi Sefullahu. Videoklipi u prodhua nga Chill Pro, ndërsa produksioni audio u realizua nga vetë Naldi Sefullahu.

Më datë 20 Dhjetor 2023, Azel publikon videoklipin "Depresioni", në bashkëpunim me Naldin. Videoklipi u prodhua nga kompania TheDirectorEXH.