>
BIOSHQIP
 • Eli Fara Një 55vjeçare Seksi
  15-02-2016
  Këngëtarja Eli Fara është njëra ndër këngëtaret më të vjetra të skenës sonë. Ndoshta nuk e dini por ajo numëron 55 vite dhe dhe afro 35 vite në karrierë. Edhe pse mjaft e vejtër në moshë linjat e saj trupore janë për lakmi. Ajo së fundmi ka realizuar një set të ri fotografik në të cilin është shfaqur përveçse e bukur, edhe mjaft provokuese & seksi....
  ★★★★★
 • Eli Fara Tregon Pse Nuk Martohet: Pse Ti Bije Kokës Grushta?
  11-01-2016
  Këngëtarja Eli Fara ka dhënë së fundmi një intervistë për revistën "Kosovarja" ku ka rrëfyer disa nga eskperiencat e saj gjatë vitit 2016 si dhe projektet e reja për 2016-tën. E sigurisht që në një intervistë mjaft të gjatë nuk mund të mungojnë as pyetjet provokative ato për jetën private. Ajo është pyetur për martesën dhe se a do të martohej prapë, por ja si është përgjigjur ajo: "Mund edhe të martohesha dhe të më binte prapë diçka shumë zhgënjyese si në martesën e parë dhe pastaj t’i bija kokës me grushte e t’i thosha vetes...
  ★★★★★
 • Eli Fara Nuk E Njeh Plakjen
  16-10-2015
  E bukur dhe simpatike, është kjo këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Eli Fara. Në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka postuar disa foto seksi, shkruan Indeksonline. Ajo cfarë vërehet dukshëm tek kjo këngëtare, është se duket sikur vitet kanë ndaluar për të, duke bërë në këtë mënyrë qe ajo gjithnjë të duket e bukur dhe e ëmbël. 146/146442 146/146441 ...
  ★★★☆☆
 • Eli Fara Flet Për Martesën E Saj Të Dështuar
  16-09-2015
  Këto kohë të gjithë e komentojnë pamjen e të bijës së Eli Farës, duke e quajtur atë seks bombë. Është e vërtet që e bija e këngëtares së njohur shqiptare duket shumë bukur. Por, edhe vetë Eli Fara është në top formë dhe me të bijën janë si shoqe, shkruan ‘’Kosovarja’’. ‘’Unë jam martuar shumë e re dhe jam bërë nënë kur isha vetë fëmijë. Më pas kur vajza ishte vetëm pak muajshe, kam bërë anulimin e martesës. Ishte një martesë e dështuar. Mendoj se ka qenë një zgjidhje e mirë për të dyja ne’’, thotë këngëtarja e famshme, e cila m...
  ★★★★★
 • Eli Fara I Rikthehet Dashurisë Së Vjetër
  03-06-2015
  Ajo është një nga këngëtaret më të dashura për publikun. Afeksioni për të nuk ka nisur tani, por që moti. Eli Fara pos që njihet e pëlqehet për zërin dhe këngët e saj, ajo komentohet edhe për bukurinë që nuk i zbehet, pavarësisht moshës që ka. Eli, këto ditë i është kthyer dashurisë së vjetër, Korçës së bukur. Thotë se sa herë që kthehet në Korçë, merr nurë....
  ★★★★★
 • Ja Kush është Dashuria E Eli Farës
  16-04-2015
  Këngëtarja Eli Fara edhe pse e divorcuar shumë vite më parë ajo asnjëherë nuk ka prononcuar para publikut nëse ka ndonjë person i cili mund të quhet dashuria e saj e vërtetë. 141/141899 Siç duket Eli është e përkushtuar vetëm ndaj vajzës së saj Marinës me të cilën poston foto mjaft shpesh nëpër rrjetet e saj sociale. 128/128432 ...
  ★★★☆☆
 • Nënë E Bijë Dhe Rivale
  16-03-2015
  Ngjajnë si dy shoqe, edhe pse në fakt janë nënë e bijë. Ato janë Eli Fara dhe e bija e vetme e këngëtares, Marina. Kjo e fundit edhe pse nuk ka të bëjë aspak me fushën e artit kujdeset maksimalisht për pamjen, duke ndjekur kështu gjurmët e së ëmës. Duket si një “rivalitet” mes tyre, madje shpesh nuk i dallon dot se cila prej tyre është në foto. Por kur sheh me vëmendje fotografitë, jo vetëm kur ato janë bashkë, por edhe të ndara, e bija e këngëtares nuk e fsheh që ndjek modelin e së ëmës, e kjo e fundit të “vjedh” pak nga freski...
  ★★★★★
 • Eli Fara Si Vajzë 20 Vjeçare
  17-01-2015
  Janë të rralla ato raste kur yjet e show-bizit nuk marrin kritika të forta nga ndjekës në rrjetet sociale, e një ndër to është këngëtarja Eli Fara. Përpos komplimenteve të shumta, atë e lavdërojnë për freskinë që rrezaton. Ajo ka postuar një foto në Instagram teksa ndodhet në makinë. Bashkangjitur fotos ajo ka shkruar thjesht "Kur mendoj për mirë", gjë që ka shkaktuar reagime pozitive. 139/139596 139/139595 ...
  ★★★★★
 • Eli Fara, Me Vajzën E Saj
  22-11-2014
  Këngëtarja e mirënjohur shqiptare Eli Fara ka postuar një foto në Instagram të cilën e ka bërë me vajzën e saj. E në pikëpamje të parë mund të thuhet se janë 2 motra, pavarësisht se kanë shumë vjet diferencë bashk. Eli Fara në fakt është për tu pasur zili për linjat e saj perfekte të cilat ajo i gëzon edhe në këtë moshë....
  ★★★★★
 • Eli Fara E Zhgënyer Me Veten
  30-10-2014
  Eli Fara këtë mëngjes duket se është zgjuar copë-copë. Këngëtarja e pëlqyer, që ndër tjerash njihet për pamjen dhe ruajtjen e freskisë, ka postuar në "Instagram" një foto ku duket e ngrysur. Kjo nuk është pamja e zakonshme e saj, pasi Elin rëndom e shohim të qeshur dhe pozitive, raporton Indeksonline. Ajo kësaj foto ja ka bashkangjitur edhe një mbishkrim, ku thotë se po i thërret mendjes: "Me pelqen vetj...kur jam duke i thirru mendjes. Do zoti me vjen" A thua çka ka bërë Eli që po ndihet e zhgënjyer me veten?...
  ★☆☆☆☆
{{ page + 1 }}/{{ pages }}