>
BIOSHQIP
 • Adelina Tahiri: “Nuk Kam Rivalë Se Si Une S'është Askush”
  23-04-2016
  Prej disa javësh ajo është pjesë e spektaklit “Your Face Sounds Familiar”. Ashtu siç këngëtarja shprehet, për fat i ka rënë të imitojë vetëm femra seksi, të paktën deri këtë javë, ku do të vijë si Sabri Fejzullahu. Për Adelina Tahirin duket se fitorja është zgjidhja e vetme, pasi e sheh veten si të tillë. Biondja simpatike shprehet se nuk njeh rival në këtë garë. 145/145811 Sa i përket jetës private, ajo thotë se mediat nuk po e lënë të gjejë dikë. “Sapo njoh dikë, ikën me vrap”, rrëfen këngëtarja duke qeshur. U bët...
  ★★★★☆
 • Adelina Tahiri Përfundon Në Polici, Ja Arsyeja
  16-03-2016
  Një ngjarje aspak e këndshme i ka ndodhur këngëtares nga Shkupi, Adelina Tahirit gjatë pasditës së sotme. Ajo ka disa javë që është transferuar me banim në Tiranë pasi po merr pjesë në spektaklin "Your Face Sounds Familiar". Mësohet se këngëtarja ka pasur probleme me parkimin, mu për këtë shkak një person i është afruar për ta ndihmuar dhe në momentin që ajo i ka dhënë çelësat e makinës në mirëbesib, personi ka hyrë në makinë dhe është nisur me shpejtësi të madhe duke u larguar kështu nga këngëtarja. Ngjarja ka përfunduar në Pol...
  ★☆☆☆☆
 • Adelina Me Bikini Në Borë
  12-01-2016
  Çuditemi kur shohim këngëtaret tona të zhveshura në masë të madhe në videoklipet e tyre të cilat realizohen gjatë verës, por s'kemi dëgjkuar ndonjëherë ti shohim këngëtaret tona të zhveshura në mes të të ftohtit. E së fundmi një gjë të tillë e ka bërë këngëtarja Adelina Tahiri e cila në rrjetet e saj sociale ka publikuar një fotografi ku shihet duke u larë në një pishin me ujë të ngrohtë, por që në fakt pishina gjendet në ambient të jashtëm me dëborë. Adelina në foto shfaqet bashk me shoqen e saj me të cilën kanë shkuar për push...
  ★★★★★
 • Adelina Tahiri Prej Këngëtarës Në Pilote!
  18-12-2015
  Këngëtarja Adelina Tahiri ka publikuar sot në rrjetet e saj sociale një fotografi shumë interesante. Ndonëse ishte në fokusin e mediave për ca kohë për shkak të ngjarjes së ndodhur në Maqedoni ku mediat maqedonase akuzuan se vrasja ishte bërë për shkak të saj, por në fakt nuk ndodhi ashtu! Sidoqoftë Adelina tashmë e ka harruar këtë ngjarje dhe ka shijuar së fundmi një udhëtim. Në rrjetet e saj sociale Adelina ka postuar njëfoto ku shihet në avion e teksa ka shkuar tek piloti dhe është fotografuar me të në bordin e drejtimit t...
  ★★★★★
 • Adelina Tahiri: Jam Shumë E Prekur Nga Ngjarja, Kam Paditur Mediat Maqedonase
  12-12-2015
  Këngëtarja Adelina Tahiri javën e kaluar ishte e përfshirë në një skandal në Maqedoni, ku thuhej se dy persona ishin vrarë për shkak të saj, mirëpo Adelina hedh gjithçka poshtë. Sipas Adelinës, përleshja ka ndodhur për një vajzë tjetërf, por që mediat maqedonase kanë përfituar nga prezenca e saj në ngjarje për ti vënë faj Adelinës, në këtë mënyrë duke marrë kështu vëmendjen e lexuesve. Ndonëse nuk e kishte të lejuar të fliste për shkak të dëshmive që po mblidheshin nga Policia, mirëpo Adelina na zbuloi paksa për "Prive" duke thë...
  ★★★★★
 • Dy Shqiptarë Vriten Për Këngëtaren Adelina Tahiri!
  04-12-2015
  Vrasje që ndodhi të mërkurën në orët e vona të natës në fshatin Gërçec të Shkupit ka si shkak këngëtaren shqiptare Adelina Tahiri shkruajnë mediat maqedonase, transmeton portali Shqipmedia. Sipas mediave maqedonase Zeirja Latifi Zeko është i dyshuari kryesor për vrasjen dhë vëllau i tij Abdurahim me nofkën Moni. Policia poashtu dyshon se ka edhe një përson të tretë të implikuar në vrasje. Ata rreth orës 23 të mërkurën kanë vrarë Nebush Nuishin nip i të njohurit famëkeq Arsllan Nuishi dhe Qani Murtezanin ndërsa kanë plagosur edhe s...
  ★★★★★
 • Adelina Bashkë Me Shpatin Dhe Seldin?
  17-11-2015
  Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri, ka bërë poza bashkë me Shpat Kasapin dhe Seldin. Kjo foto mund të jetë një paralajmërim, për një duet të mundshëm, mes treshës në fjalë, shkruan Indeksonline....
 • Ia Huq Adelina Tahiri, Pirsingu Më I Madh Se Hunda E Saj!
  25-10-2015
  Këngëtarja Adelina Tahiri është ajo e cila vazhdimisht publikon imazhe në llogarinë e saj në Instagram. Së fundmi ajo ka ndarë një të tillë me ndjekësit e saj. Veç faktit që është shfaqur shumë seksi, ajo duket që ka vendosur edhe një pirsing në hundën e saj. Me sa duket ajo e ka lakmi, atë të Dafina Zeqirit të cilin e ka të vendosur tashmë e një kohë të gjatë, raporton Indeksonline. Nga kjo foto e parë e publikuar duket që pirsingu i Adelinës kalon përmasa e hundës së saj, mesa duket këtë gjë nuk e ka vënë re këngëtarja....
  ★★★☆☆
 • Për Cfarë është Gati Adelina Tahiri
  20-10-2015
  Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri në llogarinë e saj në Facebook ka postuar një foto thuajse të zakonshme. Por e vecanta e këtij shkrimi është mbishkrimi, shkruan Indeksonline. “Gati”, ka shkruar ajo shkurt pa dhënë detaje tjera shtesë. Se për cilën gatishmëri e ka pasur Adelina fjalën, nuk na ka treguar....
  ★☆☆☆☆
 • Adelina “Mbledh” Mend Vishet Siç I Ka Hije
  13-10-2015
  Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri, ka postuar një foto në llogarinë e saj në Instagram. Derisa edhe ditët e vjeshtës kanë nisur me një të ftohtë të lehtë, edhe Adelina i është përshtatur motit, shkruan Indeksonline. Këngëtarja në fjalë, i është përshtatur bukur mirë kohës, marrë parasysh që atë jemi mësuar ta shohim jo rrallë herë me poza seksi, dhe gjysëm të zhveshur....
  ★★★★☆
{{ page + 1 }}/{{ pages }}