>
BIOSHQIP

Ja Letra E Deputetit Që Ia Dërgon Këngëtares Shqiptare

09-02-2016
Këngëtarja Xhesika Ndoj është bërë temë e mediave së fundmi për shkak të disa propozimeve që ka marrë sipas saj nga disa emra të njohur të politikës. Ajo ka treguar për publikun se ka marrë mesazhe dhe oferta nga deputetë të njohur.

Mirëpo nuk ka dashur të deklaraojë emra, por frika nga poltiikanët tanë se mos zbullohet emri i tyre ka bërë që tek Xhesika të mbërrijë ky mesazh:

“Përshëndetje Xhesika

Uroj të jesh mirë, në pamundësi të takohemi përballë që të flisnim, kam parë shumë portale dhe që ke pranuar publikisht në lidhje me propozimin tim.

Nuk e mendova që do të merrje për ofendim! Por dua të them që mos bie pre e provokimeve të askujt të publikosh emrin tim, pasi, ti e din arsyen.

Mos mashtro nga ana e pasurisë që të kanë ofruar, nëse do të nevojitet para, do ti jem une ai që do të paguajë, shpresoj të shihemi një dit për mirë”, thuhet në letrën e deputetit i cili sipas Xhesikës, i është dërguar një mikeshës së saj, që t’ia sjell më pastaj Xhesikës.
(B.A/Teksteshqip.Com)

Ja Letra E Deputetit Që Ia Dërgon Këngëtares Shqiptare