>
BIOSHQIP

Vesa Luma Zbulon Gjininë E Fëmijës...

13-12-2015
Vesa Luma dhe Big Basta do të bëhen prindër.
Fakti se cifti është duke pritur një fëmijë është bërë me dije pak ditë më parë.

Mirëpo ditën e sotme ka qenë vetë Vesa e cila ka njoftuar se pret të lindë një djalë.

Per vizitë tek puna e “babit to be” dhe meqë jemi bashkë këtu po e shfrytëzoj rastin tju falendeojmë nga zemra për urimet tuaja.
Për mua ky ka qenë rrugëtimi më i bukur i jetës dhe po e shijoj në maksimum.

Po jetojmë bashkë, po këndojmë bashkë po performojmë bashkë, thjesht falenderoj Zotin për këtë bekim.
Mezi po presim ta takojme princin tonë këtë pranverë :) Zbulohet gjinia e fëmijës, Vesa dhe Big Basta do bëhen prindër simple smile “#istaboy, ju duam shumë” ka shkruar këngëtarja.
(TeksteShqip)
Vesa Luma Zbulon Gjininë E Fëmijës...