>
BIOSHQIP
 • Teuta Selimi Pozon Provokative
  26-01-2016
  Këngëtarja Teuta Selimi është shquar gjithmonë për elegancën e saj dhe jolakuriqsinë nëpër klipe. Por një foto e publikuar së fundmi nga Teuta në Instagram na e sjellë atë më ndryshe. Ndonëse temperaturat janë shumë të ulëta mirëpo Teuta nuk e ka shumë problem, kjo pasi ajo së fundmi ka qenë në një lixha luksoze. Në foto Teuta shfaqet shumë provokative edhe pse ka kapur vetëm pjesën e sipërme të shkoksit të saj....
  ★★★★★
 • 2 Fjalë Për Klipin E Ri “S'do Të Bëhesh Burrë” Nga Teuta Selimi
  02-02-2015
  Këngëtarja Teuta Selimi bas baladës së suksesshme "Pa Ndjenja" në bashkpunim me Etnon, ka sjellë edhe një baladë tjetër me titull "S'do të bëhes burrë". 139/139422 Tematika e këngës flet për gratë shtatëzëna të cilat brakstisen nga burrat e tyre. Kënga dhe teksti janë punuar nga ilir Berani ndërsa orkestrimi është realizuar nga Nexhat Mujovi - Virusi. 139/139420 Videoklipi i këngës është punuar nga produksioni i njohur EMF Creative....
  ★★★★★
 • Teuta Selimi Sjell Shumë Shpejt Baladën E Re
  14-01-2015
  Këngëtarja e njohur Teuta Selimi së fundmi është në pregaditje të videoklipit të saj më të ri. Kënga e saj më e re është e zhanrit baladë dhe titullohet "S'do të bëhesh burrë". Kënga është punuar nga Ilir Berani i cili ka shkruar edhe tekstin, ndërsa për orkestracionin është kujdesur Wirusi. Teksteshqip.Com ju sjell fotot ekskuzive gjatë xhirimit të videoklipit i cili do të publikohet shumë shpejt dhe do ta kemi premierë në teksteshqip. Videoklipi është punuar nga Milot Llallshi me kompanin EMF Creative. 139/139421%i...
  ★★★★★
 • Teuta Nuk I Ndahet Baladave
  19-10-2014
  Ka pasur një verë të suksesshme. Por kjo nuk nënkupton që këngëtarja Teuta Selimi do t’i japë pushim vetes. Ajo është duke punuar në një projekt muzikor i cili do të lansohet shumë shpejt, për t’i lënë radhën pastaj koncerteve që do t’i mbajë me diasporë. Kështu së paku ka treguar vet këngëtarja në një intervistë për gazetën Tribuna, ku ndër të tjera ka folur për plaçkitjen që ka ndodhur para disa ditësh në shtëpinë e saj, për jetën private dhe për shumëçka tjetër. Nuk ka shumë ditë që këngëtares Teuta Selimi i është plaçkitur shtë...
  ★★★★☆
 • Plaçkitet Këngëtarja Teuta Selimi
  17-10-2014
  Flora Ahmeti, zyrtare për informim në Policinë e Kosovës ka konfirmuar për Indeksonline se sot në mëngjes është raportuar nga stacioni Jugu në Prishtinë, për një vjedhje të rëndë në Veterrnik. Ahmeti ka konfirmuar se vjedhja e rëndë ka ndodhur në orën 8:10 të mëngjesit, ndërsa kanë thënë që ende nuk ka të dyshuar, ndërkohë hetimet po vazhdojnë. ................................................................................. Sot në orët e hershme të mëngjesit, është plaçkitur shtëpia e këngëtares Teuta Selimi. Dyshohet se këng...
  ★★★☆☆
 • 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Non Stop” Nga Teuta Dhe Korabi
  17-01-2014
  “Non Stop” titullohet videoprojekti më i ri i këngëtarëve Teuta Selimi dhe Korab Jetishi, të cilët për herë të parë po sjellin një duet të përbashkët në tregun muzikor. Dyshja ndjehet e lumtur me këtë bashkëpunim për të cilin presin suksese. Kënga e cila që nga dje ka dalë në treg, është e përgatitur nga Ilir Berani që e ka bërë tekstin dhe kompozimin, ndërsa orkestrimin e ka realizuar Ardian Kastrati në Shkup. Kënga është një baladë që flet për një dashuri të dështuar dhe sipas Teutës dominon tek shoqëria jonë. “Bashkëpunimi me Ko...
  ★★★★★
 • Teuta Selimi: Së Shpejti Videoklipi I Ri “Non Stop”
  05-01-2014
  Teuta Selimi, këngëtarja e njohur shumë shpejt do të na vij edhe me disa projekte të reja, bëhet fjalë për një këngë të re në duet me këngëtarin Korab Jetishi. “Non Stop” titullohet kënga më e re e Teutës e punuar nga Ilir Berani. Kënga gjithashtu do të shoqërohet edhe me klip, për xhirimet e të cilit janë përkujdesur Imagine Creative. Në vazhdim Teuta na zbulon më shumë detaje në këtë intervistë enkas për ne... TeksteShqip: Teuta, së fundmi jeni në pregaditje të videoklipin tuaj më të ri "Non Stop" në duet me Korab Jetishin, mund ...
  ★★★★★
 • Teuta Selimi, Së Shpejti Videoklipi I Ri
  18-07-2013
  Këngëtarja Teuta Selimi ka bërë të ditur për fansat nëpërmjet rrjetit të saj social në facebook se është në përfundim të videoklipit të saj të ri.Teuta ka postuar disa foto ku shihet se është duke pregaditur videoklipin e saj më të ri.Në këtë videoklip Teuta shfaqet më ndryshe,ajo në këtë videoklip ka shfaqur linjat e saj seksi si pasoje e xhirimeve në pishinë,xhirimet janë kryer edhe në disa vende bregdetare.Kënga është punuar nga Ilir Berani,për hair & make up janë përkujdesur Fjolla & Sebi,ndërsa videoklipi është duke u punuar nga ...
  ★★★★★
 • Teuta Selimi Lanson Këngën E Re “Kush Don Le Të Feston”
  29-08-2012
  Teuta Selimi këto ditë do ta lansojë këngën më të re të titulluar "Kush don le të feston", të cilës këngë së shpejti do t'ia realizojë edhe videoklipin. Gjatë një prononcimi për të përditshmen "Zëri", këngëtarja ka thënë se nuk dyshon në këtë singël ngase ka punuar mjaft shumë në të, dhe është një këngë ritmike që mund ta pëlqejnë të gjithë. "Tani përfundova sezonin e verës për të cilin jam mjaftë e kënaqur sepse po e përmbyll një sezon me mjaftë suksese. Kam pasur mjaftë angazhime si brenda ashtu edhe jashtë vendit dhe kjo më gëz...
  ★★★★★
{{ page + 1 }}/{{ pages }}