>
BIOSHQIP
 • Sefë Duraj Dhe Ryva Kajtazi Publikojnë Klipin “M’thuaj Po”
  29-12-2013
  Sefë Duraj dhe Ryva Kajtazi sapo publikuan në orën 18.00 videoklipin e ri, “M’thuaj Po”. Kënga është e zhanrit pop me përzierje të pop folk. Videoklipi i kësaj kënge është punuar nga ASHA. Për muzikën dhe orkestrimin është kujdesur Ardian Kastrati, ndërsa tekstin e ka shkruar Arsim Bunjaku....
  ★★★★★
 • Sefe Duraj, 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Je Perfekte”
  17-08-2012
  Ka shumë shikime kënga më e re ardhur në këtë verë të nxehtë nga këngëtari i njohur Sefë Duraj. Ajo quhet "Je perfekte", por që edhe kënga ështe e tillë, madje edhe klipi mjaft i bukur, realizuar me një ide interesante nga produksioni "Max Production". Teksti është shkruar nga Arsim Bunjaku muzika nga Rrahman Kryeziu dhe orkestrim nga Ardian Kastrati dhe me një styling të bukur nga Joni Peci. Sefë Duraj ka kapur edhe këtë verë me këtë këngë ritmin dhe tregun, pasi kënga shumë shpejt është bërë një hit i momentit në muzikën argët...
  ★★★★★
 • Sefe Duraj, Balada E Re Pritet Shume Mire
  08-04-2012
  Sic kishim thënë këngëtari i suksesshëm kosovar Sefë Duraj ka sjellë tashmë një tjetër hit, madje me një video shumë interesante. Kënga mban titullin "Mos më harro" dhe ka fituar menjhërë mijëra klikime në kanalin Youtube vetëm për dy ditë. Video e kësaj baladë të bukur është realizuar nga produksioni "Art Video". Por mësuam se ky klip është hedhur në internet në disa versione, por nuk dihet se pse është fshirë ku në shumë vende ka pasur mbi 5 mijë klikime. Ndërsa këngëtari me këtë baladë si duket shohim se i është rikthyer këng...
  ★★★★★
 • Sefe Duraj, Këtë Herë Thotë “Mos Më Harro”
  25-03-2012
  Është një nga këngëtarët e parë i cili solli muzikën pak më ndryshe në tregun muzikor shqiptar dhe i pari në atë kohë që çdo produksion donte ta kishte në shtëpinë e tij. Është fjala për këngëtarin Sefë Duraj, i cili vazhdon të jetë me punën e tij të qetë, një këngëtar shumë i kërkuar. Për gazetën tonë këngëtari tregon se së shpejti do të sjellë një këngë të bukur, që mban titullin "Mos më harro". Kënga është realizuar me tekst dhe muzikë nga Besim Bunjaku, ndërsa orkestrimi nga Ardian Kastrati. Ndërsa për video po kujdeset produks...
  ★★★★★
{{ page + 1 }}/{{ pages }}