>
BIOSHQIP
Biografia
Më datë 10 Korrik 2020, Paola publikon videoklipin "Mon Amour". Muzika e këngës u punua nga Adrian Hila, ndërsa teksti u shkrua nga Rovena Dilo. Videoklipi u prodhua nga kompania Foxesfilm.

Më datë 21 Gusht 2021, Paola Rrapaj publikon videoklipin "Ti". Këtë herë erdhi për publikun shqiptar si kantautore pasi këte këngë e ka shkruar vet. Teksti i këngës “Ti” u shkrua nga MUMA (Endrit Mumajesi) dhe Paola Rrapaj. Videoklipi u realizua në Pragë, Czech Republic aty ku Paola studioi piano dhe muzikologji e jetoi për 10 vjet.