>
BIOSHQIP
 • Neki Emra Dhe Zana Zhaveli Pushime Në Meksikë
  14-12-2015
  Këngëtari Neki Emra & Zana Zhavelli në shtator të këtij viti kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, e ndërsa mësohet se ata tani janë në muaj mjalti. Çifti kishin treguar edhe më parë se pushimet kishin vendosur ti bënin në dhjetor e ndërsa si destinacion kanë zgjedhur një vend të ngrohtë si Meksika! Në fotot që ka postuar çifti në rrjetet e tyre sociale, ata shihen duke kaluar mjaft mirë me pushime. “Sky has no limit...” (Qielli nuk ka kufi) ka shkruar Zana në llogarinë e saj në Facebook, derisa shihet në përaqafimin e Nekit....
 • Neki Përfundon Këngën E Re, Flet Për Jetën Pas Martesës
  27-11-2015
  Njëri ndër zërat më të dashur për publikun shqiptarë, në një intervistë për Indeksonline ka zbuluar disa të reja nga jeta në punë dhe jeta private pas martesës. Fjala është për këngëtarin Neki Emra, i cili ka bërë me dije që tashmë sapo ka përfunduar projektin e tij më të ri që do të titullohet “Rruga 22”. Kjo këngë e kompozuar nga Florent Boshnjaku, vargje të Shkumbin Tafilaj dhe klip nga ASHA, do të publikohet ditën e diel një ditë pas festës së Flamurit. Intervista e plotë: Indeksonline: Vetëm para pak muajve keni publikuar këngën “Pa ty”, sa jeni ndarë të kënaqur me suksesin e kësaj kënge? Neki Emra: Pa ty është një...
 • Martohet Neki Emra!
  05-09-2015
  Ashtu siç ishte paralajmëruar këngëtari Neki Emra sot është martuar me Zana Zhavelin në një ceremoni private. Mësohet se ata kanë kryer një dasmë tradicionale dhe se nuk ka pasur shumë të ftuar nga bota e artit, megjithatë ju urojmë çiftit të ri një martesë sa më të mbarë....
  ★★★★★
 • Neki Emra Martohet Këtë Të Shtunë
  01-09-2015
  Siç duket ky shtator do të jetë muaji i dasmave për VIP-at shqiptarë, kjo pasi Sinan Hoxha, Neki Emra, Vesa Luma, Big Basta po i japin fund beqarisë gjatë këtij muaji. Dasma e Sinan Hoxhës ishte vërtetë shumë e përfolur por mësohet se edhe këngëtari Neki Emra do të martohet këtë të shtunë. 131/131503 Ai ka kohë që është në lidhje dhe tashmë i fejuar me Zana Zhavelin. Sipas disa burimeve dasa e tyre do të organizohet në Gjakovë & prizren. ...
  ★★★★★
 • Neki Emra Ja “Ngjet” Eli Farës
  06-07-2015
  Këngëtari prizrenas, Neki Emra ka marrë pjesë në manifestimin e Miss Shqipëria, ku është takuar me këngëtarën e famshme korçare, Eli Fara. Ai ka shfrytëzuar rastin që të dilte në fotografi me të por jo vetëm. Ai kra realizuar një “kapje” në belin e Eli Farës. Në mbishkrim ai ka shtuar: “Nder e kenaqesi qe takova nje zonje te jashtzakonshme siq eshte Eli Fara dhe kenduam ne te njejten mbremje ne te njejten skene.”...
  ★☆☆☆☆
 • Neki Emra, Me 2 Femra Në Las Vegas
  21-04-2015
  Këngëtari Neki Emra ka qenë në qëndër të mediave për një foto që është publikuar në rrjetin social facebook nga e fejuara e tij. Ai së bashku me të fejuarën e tij së fundmi kanë vizituar Las Vegas, e ndërsa në foto shihet Neki me dy femra të zhveshura dhe shumë provokuese. E gjithë kjo është bërë vetëm për shaka. E fejuara e Nekit, Zana Zhaveli ka shkruar në mbishkrimin e fotos në facebook: "Qishtu kur sje xheloze ta marrin burrin prej dores....veq sa me dal ne foto kuptohet Vegas has it all"...
  ★★★★★
 • 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Pa Ty” Nga Neki Emra
  08-03-2015
  Këngëtari i njohur Neki Emra ka publikuar videoklipin e tij më të ri me titull "Pa ty". Pas pjesmarrjes së suksesshëm në Top Fest 12 me këngën "E vërteta", ai si duket nuk po ndalet për të sjellë projekte të reja në treg. "Pa ty" është një baladë që trajton temën e dashurisë në çift dhe është realizuar në studion e kompozitorit të njohur Florent Boshnjakut, kurse teksti është shkruar nga Shkumbin Tafilaj. Videoklipi i kësaj kënge është punuar me përkushtim shumë të madh dhe është ndër më të veçantit e produksionit që e ka punuar...
  ★★★★★
 • Neki Emra, Pëlqehet Kënga E Fundit!
  08-09-2014
  Këngëtari Neki Emra ka shprehur kënaqësinë e tij në facebook për rezultatin e marrë nga projekti i tij i fundit me Leonara Jakupin. "Çift ty dua të kem" për brenda një muaji arriti të pëlqehet deh të grumbullojë plot 100.000 klikime nga këngëtarët. 131/131433 "Përkundër humbjeve dhe fshirjeve misterioze të mijëra klikimeve, për vetem 20 ditë kaluam 100.000 klikime falë jush. Ju faliminderit për përkrahje të gjithëve." - kishte shkruar këngëtari në facebook....
 • Neki Emra: “Gjithmonë Kam Patur Respekt Për Punën E Leonorës”
  22-08-2014
  Këngëtari Neki Emra në një intervistë për Express ka folur për planet e tij në të ardhmen, më së shumti për bashkëpunimin e tij të fundit me këngëtaren Leonora Jakupi Neki Emra është njëri prej këngëtarëve që e gjen duke kënduar ato serenatat e bukura shqipe, por edhe muzikën qytetare. Zëri i tij ka bërë për vete shumë adhurues në Kosovë dhe me gjërë. Së fundmi ai ndrysho pak zhanrin duke kënduar një muzikë “funky” me këngëtaren Leonora Jakupi, e cila quhet “Çift dua të kem”. 131/131431 Në këtë intervistë për Express Neki flet për planet e tij, për këngën e fundit dhe për një befasi që ai e ka lënë për fundvit....
 • 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Çift Ty Dua Të Kem” Nga Neki Dhe Leonora
  21-08-2014
  Neki Emra dhe Leonora Jakupi kanë publikuar videoklipin e tyre “Çift ty dua të kem”. Promovimin e projektit më të ri Emra e ka bërë në emisionin “Express Summer” të KTV-së, për të cilin ai ka treguar detajet e bashkëpunimit me Leonorën. 131/131431 “Shpresoj që të gjithë të pëlqejnë videoklipin”, ka thënë ai pas shfaqjes së videoklipit. Emra i cili ishte mysafir në emision ka thënë se për këtë projekt kanë qenë duke punuar tash e sa muaj dhe ideja ka qenë që të krijojnë një këngë që do të pëlqehet nga të gjithë. “Ide...
  ★★★★★
{{ page + 1 }}/{{ pages }}