>
BIOSHQIP
 • A E Ka Harruar Art Abazin Këngëtarja Mimoza Shkodra?
  08-02-2016
  Këngëtarja Mimoza Shkodra u përfol gjatë vitit të kaluar për një lidhje të mundshme mes saj dhe Art Abazit mirëpo që asgjë nuk u konkretizua. Një foto e tyre e postuar në rrjetet sociale lindi dyshimet për këtë gjë megjithatë Mimoza vazhdon ta ruajë me mjaft fshehtësi jetën e saj private. Së fundmi Mimoza ka publikuar një foto ku shihet bashk me reperin e njohur 2 Ton në prapaskenën e një koncerti. Por nëse shikojmë me vëmendje tek veshja e Mimozës, në pantallonat e saj shkruhet "Art", gjë që ka ngirtur dyshime se mes tyre ka...
  ★★★★★
 • Mimoza Me Barkun Dhe Gjoksin Në “Shesh“!
  29-11-2015
  Këngëtarja Mimoza Shkodra për festën e 28 Nëntori ka performuar në Londër. Nga fotot e publikuara nga vetë këngëtarja ajo është shfaqur me një stil shumë më ndryshe sesa që jemi mësuar ta shohim vazhdimisht, raporton indeksonline. Kësaj radhe Mimoza ka vendosur që të vërë në pah paksa linjat e saja, duke zbuluar edhe barkun. Sidoqoftë këngëtarja edhe më tej vazhdon të jetë njëra ndër artistet më me stil të skenës shqiptare. ...
  ★★★★★
 • Fshihet Nga Youtube Kënga E Mimoza Shkodrës Dhe Genës
  04-10-2015
  Edhe një këngë tjetër është fshirë nga kanali Youtube. Fjala është për bashkëpunimin mes këngëtares Mimoza Shkodra dhe këngëtarit Gena “Pikë në oqean”. Një këngë e publikuar para disa muajve nga dyshja është konsideruar si njëra ndër këngët më të pëlqyera nga publiku, por se çka nuk ka shkuar në rregull me këngën ende nuk e dimë, raporton Indeksonline. Mesa duket estrada jonë është duke hasur në probleme me ligjet e këtij kanali pasi që kohët e fundit një tjetër bashkëpunim mes Xhensilës dhe Mozzik është fshirë dhe rikthyer d...
  ★★★★★
 • A Po Ndërron Stil Mimoza Shkodra?
  04-08-2015
  Këngëtarja Mimoza Shkodra, së fundmi ka sjellë këngën e saj më të re me titull “Ki me ni”, një këngë me tekst nga Bim Bima dhe muzik të Irkenc Hyka’së, e që po i ec shumë mirë këngëtares. Ajo ka arritur që të jetë ndër këngët më të klikuara për këtë sezon. Që nga koha e daljes në skenë e deri më sot, Mimoza ka ndërruar disa herë stil sikurse në pamje ashtu edhe në muzikë. Fillimisht ajo është njohur më shumë për baladat e saj dhe muzikë tallava, derisa kohët e fundit ajo ka kaluar në diçka më ritmike. Siç duket edhe Mimoza ka ve...
  ★★★★★
 • Zhgënjen Mimoza Shkodra
  01-08-2015
  Këngëtarja Mimoza Shkodra ndonëse shfaqet gjithmonë e bukur dhe e grimuar para publikut mesa duket nuk është se është ashtu edhe në jetën e saj private. Së fundmi Shkodra ka publikuar në rrjetet e saj sociale një fotografi ku shihet në një sallon bukurie ku ende nuk ishte e grimuar. Dhe duhej thënë se dukja e saj ishte thuajse krejt ndryshe nga ajo ç'shohim kur ajo është e grimuar. Mesa duket edhe Mimoza bën pjesë në ato këngëtare të cilave iu sugjerohet të mos dalin pa make up....
  ★★★★★
 • Mimoza Shkodra Publikon Videoklipin E Këngës “Ki Me Ni”
  24-05-2015
  Këngëtarja Mimoza Shkodra sapo ka lnasuar në treg videoklipin e saj më të ri me titull "Ki me ni", para disa kohësh ajo publikoi edhe një duet me këngëtarin Gena nga Shqipëria. E kur jemi në Shqipëri këngëtares duke se po i pëlqen shumë bashkpunimi atje, kjo pasi ajo muzikën e ka realizuar tek Irkenc Hyka e ndërsa tekstin e ka shkruar reperi kosovar Bim Bimma. Videoklipi është punuar në Shqipëri nga MAX Production....
  ★★★★★
 • Mimoza Shkodra Vjen Me Projekte Të Reja
  20-03-2015
  Këngëtarja Mimoza Shkodra i është futur punës për të sjellë mjaft risi në verën e vitit 2015. Ajo ka thënë se shumë shpejt do të vijë me një duet tejet interesant, një këngë e cila pritet të lansohet gjatë verës. Një këngë tjetër do ta ketë edhe solo dhe pritet ta finalizojë me videoklip me produksionin Enter Media....
  ★★★★★
 • Ja Si Duket Mimoza Shkodra Pa Grim
  13-01-2015
  Nuk është se na është dhënë shumë shpesh rasti të shohim këngëtaren Mimoza Shkodra pa make up. Ajo është shfaqur gjithmonë pranë publikut me këngë dhe videoklipe dhe rrallë shumë herë nëpër intervista. Së fundmi ajo ka postuar një foto në rrjetet e saj sociale ku shihet në një sallon bukurie teksa ka rregulluar flokët kaçurrele por nuk e ka realizuar ende make up-in. Duhet thënë se ajo duket bukur edhe pa grim!...
  ★★★★★
 • Çfarë Ndodhi Me Zërin E Mimoza Shkodrës?
  01-01-2015
  Këngëtarja Mimoza Shkodra këtë vit ka qenë e ftuar në programin më të njohur të vitit të ri, "Op Labi Party" i cili organizohet çdo vit në Rtv 21. Formula e këtij viti ka qenë mjaft interesante veçse pak monotone për publikun, kështu të paktën janë shprehur ata. Sipas formulës së këtij viti në pjesën e parë të emisionit disa këngëtarë duhej të këndonin në çifte këngë të vjetra qytetare. Mimoza Shkodra ishte e para që nisi mbrëmjen dhe sipas shortit ajo u detyrua të këndonte këngën "Oj Kosovë o nëna ime". Ajo çfarë na habiti vërt...
  ★★★★★
 • Mimoza Provokative Më Shumë Se Kurrë
  13-12-2014
  Këngëtares Mimoza Shkodra siç duket po i shkojnë mirë duetet me këngëtarët tjerë. Ajo së bashku me grupin e famshëm Elita 5 kanë publikuar në Youtube këngën e titulluar “Gabim”, tekstin e të cilës e ka shkruar Ilir Berani. Mirëpo ajo çfarë bie në sy tek Mimoza është fustani që ka veshur, i cili është i qarë shumë në njërën anë, që tregonte linjat perfekte të trupit të saj. Siç duket Mimoza ka pasur për qëllim që të tërheq vëmendjen se a ka pasur veshur të brendshme apo jo?...
  ★★★★★
{{ page + 1 }}/{{ pages }}