>
BIOSHQIP
 • Përfundojnë Xhirimet E Klipit Të Ri Nga Mihrije Braha
  18-04-2016
  Mihrije Braha do të vijë me projektin e saj më të ri muzikor. Kënga e re e këngëtares, për të cilën nuk janë dhënë shumë detaje do të vijë e realizuar me videoklip, xhirimet e të cilit tashmë kanë përfunduar. 150/150319 Për realizimin e kësaj video, ku sipas pamjeve të para Mihrija do të vijë mahnitëse, është kujdesur Blerdi Malushi. I finalizuar ky projekt pritet të publikohet së shpejti. 146/146363 Naim Abazi dhe Mihrije Braha janë përgjigjur në pyetjen nëse e kanë tradhtuar ndonjëherë njëri-tjetrin. ...
  ★★★☆☆
 • Mihrije Braha Ka Sot Ditëlindjen, Ja Sa Vjet Mbush Ajo
  15-11-2015
  Këngëtarja Mihrije Braha feston sotë ditëlindjen. Ndoshta nuk do ta besoni moshën e saj por ajo sot mbush 48 vjeç, dhe në dukje vazhdon të mbetet ende e re. Mihrije Braha e ka nsiur që në moshë të vogël karrierën e saj muzikore. Për herë të parë u paraqit në skenë në moshën 13 vjeçare në festivalin "Okarina e Artë" ku shpërblehet me një çmim. Pastaj numëron shumë pjesmarrje në festivalin e Rtshë-së, më pak në "Kënga Magjike" etj. Sot ajo është njëra ndër këngëtaret më të suksesshme të skenës. -Urime Mihrije!...
 • Mihrija, Kishte Pasur Një Shtatzëni Të Dështuar
  24-10-2015
  Këngëtarja Mihrije Braha ka qenë pjesë e emisionit Express Rozë ku ka shpalosur shumëçka nga jeta e sja private ndër të tjerash ajo i ka dhënë fund edhe thashethemit rreth saj se nëse ka pasur dikur një shtatzëni të dështuar, duke u përgjgijur kështu me Po. "Ka qenë një storie të cilën unë nuk e kam dashur ta komentojë shumë në publik, pasi dikur djali im Platori kërkonte një motër ose vëlla, ndërsa pas dështimit doktori më ka pyetur nëse dua ta di gjininë e bebes, dhe unë i kamë thën Jo" - kanë qenë fjalët e Mihrije Brahës. Ajo gjithashtu i është përgjigjur pyetjes se nëse ka ndër mend të zgjerojë familjen e saj....
 • Hajde Përhajr, Mirhija Shtatzënë ...
  13-10-2015
  Dihet se Naimi e Mihrije Braha e kanë një fëmijë. E kanë Platorin , i cili është bërë më shumë i njohur nga fjalët e Mihrijes e Naimit se sa nga ndonjë shfaqje mediale, anipse angazhimi i tij nuk mungon në spektaklet e prindërve të tij , në realizimin e projekteve siç është edhe Odeoni, spektakël ky shumë i shikuar në vend e në diasporë,shkruan Kosovarja Nga fotoja që e shikoni edhe ju dhe fansat e tyre në rrjete sociale, e nënvizuam njërin nga komentet e shumta : hajde përhajr , Mihrija shtatzënë a ... tek shihet Naimi duke e për...
  ★★★★★
 • A E Ka Tradhtuar Mihrija Naimin?
  27-09-2015
  Këngëtarja Mihrije Braha është ballafaquar me mjaft shumë pyetje në intervistën më të shkurtër të jetës së saj, "60 Sekonda" në Prive. Një nga pyetjet më ngacmuese që iu bënë asaj nga gazetarja ishte pyetje se nëse e kishte trradhëtuar ajo Naimin ndonjëherë, dhe ajo u përgjigj me këto fjalë: "Kurrë kurrë kurrë"....
 • Mihrija: Seksi Po Më Mban Në Formë
  26-09-2015
  Këngëtarja Mihrije Braha ka qenë e ftuara e rradhës në intervistën 60 sekondëshe të emisionit "Prive" në Klan Kosova. Ajo ka treguar se nuk e ka trradhëtuar kurrë Naimin. E ndër pyetjet e tjera si: "I ke shti trushitë?" apo "Do martoheshe me Naimin nëse do ktheje kohën prapa", ajo u përgjigj me "PO". Mihrija gjithashtu ka treguar se nuk e ka bezdi nëse e pyesin për moshën dhe se i ka 47 vjet. E pyetja e fundit si gjithmonë provokative ishte "Nëse po e mban Mihrijen seksi në formë", dhe ajo u përgjij me "PO"....
 • Mihrija Tregon Për Zotësinë E Saj Në Seks Dhe Kuzhinë
  16-09-2015
  Mihrije Braha është njëra ndër zëra më të njohur dhe kërkuar të skenës shqiptare. Ajo së fundmi është përgjigjur në dhjetë pyetje për të cilat ka dhënë përgjigje befasuese për të gjithë. Ndër të tjera Mihrija ka folur për kuzhinën, gatishmërinë për të gatuar dhe qëndrimin “burrnorë” të Naimit për të mos ndihmuar asgjë. Mihrija është pyetur a e pëlqen gatimin dhe nëse e përdor kuzhinën për ta joshur më shumë Naimin drejt shtratit. “Kam dëshirë të gatuaj por nuk kam shumë kohë sepse jam shumë e zënë me punët profesionale. Se kam menduar ndonjëherë për këtë gjë. Drejt shtratit me diçka tjetër”, është shprehur Mihrija në intervist...
 • Mihrije Braha Shtrihet Mbi Guri Për Poza Seksi
  27-08-2015
  Nuk kishte se si të ikte vera e që Mihrije Braha mos të merrte disa poza seksi. Madje ajo ka sakrifikuar bukur shumë, derisa është shtrirë mbi një guri, vetëm e vetëm që të duket sa më seksi, shkruan Indeksonline. Në bikini, këngëtarja ka shfaqur si mos më mirë linjat e saj trupore. 145/145369 ...
  ★★★★★
 • Premierë: Mihrije Braha Lanson “Dhimbje E Mall”
  16-07-2015
  Këngëtarja Mihrije Braha sapo ka publikuar videoklipin e saj më të ri me titull "Dhimbje e mall". Muzika është realizuar nga Beni Baksi e ndërsa tekstin e ka shkruar Naim Abazi. Kënga është e zhanrit baladë e ndërsa videoklipi i saj është punuar nga Blerdi Malushi me produksionin Maximus. Videoklipi promovon vendet turistike shqiptare si: qytetin antik të Butrintit, Apolloninë etj....
 • Mihrije Braha Shumë Shpejt Me Këngë Të Re
  01-07-2015
  Këngëtarja Mihrije Braha i ka munguar për një kohë mjaft të madhe skenës, pas nuk ka qenë shumë aktive ditëve të fundit, mirëpo kjo nuk do të jetë edhe për shumë kohë pasi shumë shpejt ajo do të sjellë në treg një projekt të ri muzikor. Mihrija sapo ka përfunduar inçizmin e këngësa së saj më të re e cila është punuar me muzikë & orkestrim nga Beni Baksi, e ndërsa tekstin e këngës e ka shkruar Naimi. Ajo është kujdesur që këngës t'ja bashkangjis edhe videoklipin, për të cilin ka punuar me regjisorin Blerdi Malushi, i cili është a...
  ★★★★★
{{ page + 1 }}/{{ pages }}