>
BIOSHQIP
 • Lyric Master Sjell Kengën E Re “Asaj I Fola”
  10-10-2016
  Reperi Lyric Master publikoi kengen e tij me te re "Asaj i fola" ne bashkpunim me Daris dhe me videoklip. Kenga eshte lansuar me 24 Shtator 2016. Kenga eshte pritur mjaft mire dhe ka pasur shume klikime....
  ★★★★☆
 • Lyric Master Sjellë Këngën E Re “Qa Se Pret“
  20-12-2014
  Reperi Lyric Master ka publikuar videoklipin e tij më të ri në bashkpunim me reperin EnizZ, me titull "Qa se pret". Teksti i kësaj kënge është shkruar nga Enis Krasniqi, ndërsa regjistrimi dhe mix & maxtering janë bërë në studion e Lyric Master. Videoklipi i kësaj kënge është zhiruar nga produksioni AN Production dhe është punlikuar në youtube nga kompania On Air Fm....
  ★★★★☆
 • Lyric Master Sjell Përpunimin E Këngës “N.U.N”
  25-11-2014
  Me sa duket, këngëtarit Lyric Master i ka pëlqyer aq shumë kënga më e re e Bleros N.U.N, sa ka vendosur që ta sjellë për publikun e gjerë këtë këngë, por në versionin e tij. Ai ka postuar në profilin e tij zyrtar në Instagram vetëm një pjesë të shkurtër të kësaj kënge remake që ai e ka realizuar tashmë....
  ★★★★★
 • Së Shpejti Vjen Bashkëpunimi Ndërmjet Lyric Master Dhe B-Genius
  16-09-2014
  Në muajt e nxehtë të verës, konkretisht në muajin Korrik, u përfol shumë për një bashkëpunimin te mundshëm ndërmjet Lyric Master dhe këngëtarit nga Gjilani, B-Genius. Vetë Lyric Master shpërndau një foto në profilin e tij zyrtar duke njoftuar se shumë shpejt do vijë kënga me videoklip në bashkëpunim me B-Geniusin. 132/132090 Mësuam se kënga titullohet 'Pom Smun' dhe me sa duket, angazhimet e shumta të dy artistëve e shtynë këtë projekt deri në muajin Shtator. Kënga pritet të lansohet gjatë ditëve në vazhdim dhe "...
  ★★★★★
 • 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Mos M'thirr” Nga Lyric Master Dhe Arbër Zeka
  12-08-2014
  Lyric Master është këngëtar nga Prishtina, i cili në bashkëpunim me Arbër Zeka fitues i Big Brother Albania 5, kanë publikuar video projektin e fundit të tyre të ashtuquajtur: “Mos m'thirr” Kjo këngë përmbanë një tematik dashurie, ku të dy këngëtart shprehen me këto fjalë: “Mos m'thirr, Se spo du me t'pa. Spo du me ni për ty. Kurrë mo, kurrë mo”. 131/131114 Për videoklipin e tyre është përkujdesur video produksioni nga Prishtina: RIZA PRODUCTION Ndërsa për tekstin e këngës jane përkujdesur vetë këngëtarët: Lyric Mast...
  ★★★★★
{{ page + 1 }}/{{ pages }}