>
BIOSHQIP
 • “I Papam” Njëra Ndër Këngët Më Të Pëlqyera Të Lorit
  22-11-2015
  Këngëtarja Lori ka pak kohë që ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor me titull "I papam". Ndonëse të gjitha projektet muzikore të Lorit vijnë të freskëta tek publiku dhe gjithmonë me stil, bën që fansat ta duan dhe ta adhurojnë atë për çdo projekt të saj. "I papam" është punuar nga Irkenc Hyka dhe po pëlqehet mjaft shumë nga publiku, pasi në pak ditë ka arritur të kap mbi 100 mijë klikime....
  ★☆☆☆☆
 • Lori Ndërron Stil, Bëhet Rokere
  20-11-2015
  Këngëtarja Lori asnjëherë nuk ka dalë nga stili i saj i të kënduarit në muzikë, ndoshta mund të ketë eksperimentuar me disa elementeve të zhanreve tjera, por gjithmonë duke qëndruar tek ajo rrymë që di të këndojë më së miri. Por s'mund të themi të njejtën gjë edhe për stilin e veshjes së saj. Ndonëse shpesh herë jemi mësuar ta shohim me veshje elegante, Lori së fundmi na ka befasur me një look të saj të ri të cilin e ka postuar në një foto në Instagram. Lori shfaqej me të zeza, çantë të zezë në krah dhe flokë të bardha por që në...
  ★★★★★
 • 2 Fjalë Për Klipin E Ri “I Papam” Nga Lori
  16-11-2015
  Këngëtarja Lori ka treguar dje në intervistën e saj për Prive se sot do të publikonte videoklipin & këngën e saj më të re me titull "I papam". Ajo ka treguar se kënga që ka punuar është ritmike dhe se edhe pse nuk është sezonale ajo mendon se është e nevojshme një këngë ritmike në këtë kohë. Kënga është punuar nga kompozitori Arsim Bunjaku e ndërsa videoklipi është realizuar në Shqipëri nga MAX Production....
 • Lori E Dashuruar, Pranon Se është Në Lidhje
  07-10-2015
  Të paktën kështu ka lënë të kuptohet, vetë Lori, në një intervistë në Rtv 21 të Maqedonisë. Gjersa ka folur për vizitat e saj të shpeshta në Milano, e ngacmuar nga Big Mama ajo ka thënë se i dashuri i saj gjindet diku tjetër, duke na zbuluar se ajo tashmë është në lidhje dashurie. Duke mos dashur të flasë asgjë më shumë rreth romancës së saj, Lori në shaka tha se sot nuk mund të gjesh askë pa të dashur. Ndryshe ajo ka folur edhe rreth projekteve muzikore, duke paralajmëruar një këngë dhe videoklip së shpejti....
  ★☆☆☆☆
 • Lori “Fashionistja” E Estradës
  24-08-2015
  Lori është një nga këngëtaret që gjithmonë sjellë risi në tregun tonë muzikorë. Ajo nuk vjen vetëm me këngë, por edhe me stile të reja. Lori, është e njohur edhe si "fashioniste" dhe një nga këngëtaret më të pasionuara pas "shopingut". Lori, posedon veshje të markave më të njohura botërore. 145/145231 Këngëtarja duket IN falë një përzgjedhje shumë kreative të veshjeve dhe aksesorëve. Mësojmë se këngëtarja është duke menduar që një pjesë të fustaneve të saj ti shesë për bamirësi. Se Lori është shumë "cool", e tre...
  ★★★★★
 • Ngjyroset Lori!
  02-07-2015
  Këngëtarja Loreta Kaçka - Lori e ftuar në emisionin "Automan" muaj më parë, e pyetur nga prezantuesit e emisioni se nëse do të guzonte që të lyente flokët e saj me ngjyrë të gjelbër, ajo u shpreh se për të do të ishte mjaft rrezik dhe do duhej një guzim i madh. 141/141304 E mesa duket nuk i zgjati shumë ky mendin e ajo i ngjyrosi flokët po me këtë ngjyrë duke dalë pak nga stili i saj. Ajo vazhdon të jetë bionde me flokë të shkrutëra mirëpo me ngjyrën e gjelbër i ka lyar pjesët e poshtme të flokëve....
 • Lori Dhe Shpati Bashkë Kësaj Radhe
  07-06-2015
  Lori dhe Shpat Kasapi kësaj radhe kanë bashkuar forcat për projektin e ri të tyre. “Trego” titullohet kënga në të cilën Lori dhe Shpat Kasapi kanë bashkëpunuar. Kjo këngë pritet të dalë premierë sonte në orën 19:00 në ArkivaShqip. Këtë e ka konfirmuar vetë këngëtarja Lori, e cila ka postuar një fotografi në rrjetin Instagram....
 • Lori Ende Në Formë
  02-06-2015
  Këngëtarja e njohur Lori është një ndër këngëtaret shqiptare më të pëlqyera. Ajo nuk pëlqehet vetëm për muzikën e saj por edhe për dukjen e saj që gjithmonë reflekton bukur dhe me pozitivitet. Lori ka postuar një fotografi në Instagram ku pavarësisht moshës që ka ajo po duket si kurrë më mirë. Kjo foto e realizuar nga Veton Osmani po pëlqehet edhe nga fansat e saj të shumtë....
  ★★★★★
 • Lori E Rrezikon Jetën Për Adrenalinë
  12-05-2015
  Loreta Kaçka-Lori, që pëlqehet për muziken dhe stilin e saj, ka edhe një pasion - vozitjen. Këngëtarja është tejet e dhënë pas vetures së saj dhe thonë se shpejtësia i dhuron shumë adrenalinë. Lori, di të ngasë edhe pa duar dhe këtë e shohim edhe në këtë fotografi. Kjo, është shumë e rrezikshme, por Lori shihet se po kënaqet dhe po e shijon momentin. Me pak fjalë, Lori qenka trime e vërtetë në timon....
  ★★★★★
 • 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Me Ty Nuk Flas” Nga Lori
  04-04-2015
  Këngëtarja Lori ka publikuar videoklipin e saj më të ri me titull "Me ty nuk flas". Kjo këngë është një baladë dashurie e cila trajton temën e një ndarje. Muzika dhe teksti janë punuar nga Aida & Armendi e ndërsa orkestrimi është bërë nga BIG BANG BEATS (Arber Gjikolli). Videoklipi është xhiruar në Itali me një produksion italian, ndërsa në këtë klip Lori shfaqet më ndryshme, me styling krejt të ri të flokëve....
  ★★★★★
{{ page + 1 }}/{{ pages }}