>
BIOSHQIP

Leonora Jakupi Dhe Vjollca Haxhiu Bëhen Bashkë...!

22-11-2015
Dy këngëtaret tona të njohura dhe të dashura për publikun Leonora Jakupi & Vjollca Haxhiu kanë këmbyer së fundmi disa foto së bashku të cilat Leonora i ka postuar në rrjetin e saj social në Instagram.

Ende nuk dihet arsyeja e bashkimit të dyshes nëse 1%shtë bërë për ndonjë bashkpunim të ri në muzikë apo mund të kenë mbajtur një koncert së bashku. Megjithatë të dyja për festat e fundvitit do të vijnë me risi...
(B.A/Teksteshqip.Com)

Leonora Jakupi Dhe Vjollca Haxhiu Bëhen Bashkë...!