>
BIOSHQIP
  • Jennifer Lopez: “Jam E Varur Nga Dashuria, Kam Frikë Nga Vetmia”
    17-12-2014
    Këngëtarja Jennifer Lopez ka pranuar se është femër e varur nga dashuria, e cila ka frikë nga vetmia. 136/136112 Në një intervistë për revistën amerikane “Self”, krijuesja e hitit “Booty”, ka thënë se vitet e fundit ka mësuar të dojë më shumë vetën sepse shpesh ka gjetur një tjetër partner për të lehtësuar dhimbjen e ndarjes nga partneri i mëparshëm. 136/136273 “Kur jeni e pikëlluar, ju duhet të ngushëlloni veten në shumë mënyra. Njerëzit bëjnë gjëra të ndryshme. Disa dalin dhe argëtohen, por ky nuk ësh...
    ★★★★★
{{ page + 1 }}/{{ pages }}