>
BIOSHQIP
 • Geti Dhe Marina Në Koncertin E Reperit Amerikan Rick Ross
  07-04-2016
  Personazheve të njohur të cilët kanë qenë pjesë në koncertin e reperit amerikan Rick Ross duket se i janë bashkuar edhe çifti i përfolur në media Marina Vjollca dhe Getoar Selimi. Moderatorja e emisionit “Proçesi Sportiv” në Top Channel dhe reperi kosovar kanë qenë në koncert së bashku me menaxherin e labelit “Babastars”, Dekorim Sahati, i shoqëruar nga e dashura e tij. Ka qenë pikërisht Dekorimi i cili ka publikuar fotot në rrjete sociale....
  ★★★★★
 • 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Bs” Nga Ghetto Geasy Ft. Onat
  27-03-2016
  Dy reperët e njohur të labelit BabaStars, Ghetto Geasy & Onat sapo kanë publikuar duetin e tyre më të ri "BS". Kjo këngë është realizuar nga Kico n Torch ndërsa për beat është përkujdesur Libeats. Tekstin e kanë shkruar vetë Geti dhe Onati, kurse me video është marrë Entermedia....
  ★★★★☆
 • Geti Publikon Pasaportën Shqiptare, “Realizova Ëndërrën”
  27-01-2016
  Reperi i njohur Getoar Selimi ka tashmë rreth 1 vit që përflitet për lidhjen e tij me prezatnuesen e njohur Marina Vjollca dhe tashmë që çdo gjë është zyrtare dhe ata jetojnë së bashku në Tiranë. Mësohet se Geti ka blerë edhe shtëpi atje vetëm e vetëm që të jetë sa më afër Marinës. Ai gjithashtu ka marrë edhe nënshtetësinë shqiptare madje në rrjetet sociale ka publikuar edhe pasaportën duke falenderuar presidentin që i dha atij mundësinë që të ketë një pasaportë të tillë. “Falënderoj Presidentin dhe Republikën e Shqipërisë pë...
  ★★★★★
 • Geti Dhe Marina Përshëndesin Me Dashuri Nga Parisi
  17-01-2016
  Çifti i njohur Marina & Getoar kanë vizituar së fundmi një nga kryeqytet më të mëdha të Evropës. Ata kanë shkuar në Paris së bashku për të kaluar disa ditë pushimi. Në rrjetet e tyre sociale Gati & Marina shihen së bashku duke pozuara tek kulla "Eiffel". ...
  ★★★★★
 • Geti I Ndan Punët Me Marinën Në Bashkjetesë
  16-01-2016
  Repoeri i njohur Getoar Selimi për të cilin po përflitet së fundmi në media se ka ndërruar nënshtetësinë e tij kosovar, duke u bërë 100% shqiptar, kjo pasi ai ka vendosur të jetojë tashmë në Tiranë bashk me Marinën. Momentalisht ata kanë vendosur të bashkjetojnë në banesën e tyre e cila ndodhet në lagjen "Komuna e Parisit" në Tiranë. E në rrjetet sociale sot gjatë gjithë ditës ka qarkulluar fotoja ku shihet Geti bashk me Marinën në kuzhinën e tyre duke pregaditur drekën teksa secili prej tyre i ka ndarë punët se çfarë duhet të b...
  ★★★★☆
 • Flokët E Marinës Perde Për Getin
  10-01-2016
  Çifti i njohur Getoar Selimi & Marina Vjollca kanë vendosur që ti japin vetes pak pushim në një vend mjaft ekzotik. E me të shkuar atje, prezantuesja e njohur Marina Vjollca ka vendosur të ndryshojë look, pasi që i ka kthyer flokët e saj në gërsheta. Geti si me shaka ka publikuar një foto në Instagram ku ka kapur flokët e Marinës dhe ka thënë se i duken si perde....
  ★★★★☆
 • Geti Dhe Biondja E Fshehur
  10-01-2016
  Me sa duket Geti ende po e fsheh se kush është femra në krahët e tij. Sot ai ka postruar një foto duke përqafuar një femër, por në të njëjtën kohë e fsheh atë. Në këtë foto Geti ka shruar: "#tb", që do të thotë "Throw Back". Tani te kthehemi pak para disa javësh kur Marina ishte me pushime, por nuk dihej se me kë. E po kuptohet qartë se biondja është Marina duke krahasuar fotot e tyre në llogaritë Instagram....
  ★★★★★
 • Ja Pse U Nda Liberta Spahiu Nga Getoar Selimi
  03-01-2016
  Sot në Klan Kosova është transmetuar emisioni "Prive Reallity" e që në fakt shfaqte disa prej vip-at tanë në një shtëpi të mbledhur së bashku, ku ishin të detyruar ta bënin vetë ushqimin dhe gjithçka tjetër. Gjatë ngrënies së darkes, një moment shumë interesant ishte ai kur Blero i parashtroi një pyetje gazetares Liberta Spahiu? Ai e pyeti se pse përfundoi lidhja e saj me Getoarin dhe ajo u përgjigj se Geti ndërhunte në punën e saj, duke mos lejuar që të ftoj dia nga artistët në emision, dhe kjo gjë duket se e ka penguar paksa L...
  ★★★★☆
 • Çfarë Ndodhi Me Vetullën E Getoar Selimit?
  02-12-2015
  Këngëtari Getoar Selimi ka publikuar në rrjetet e tij sociale një foto ku shihet mjaft në formë dhe duke darkuar në një ambient mjaft luksoz. Por në foto nëse shohim me kujdes mund të vërejmë që vetulla e majtë e Getit nuk është paraqitur edhe aq mirë në foto, madje shumë komentues kanë hedhur dyshimet e tyre se mos ai i ka bërë vetullat tatuazh. Shumë të tjerë këtë gjë e mendojnë si efekti i dështuar i fotos, pasi vetulla duket edhe sikur të jetë e realizuar me photoshop dhe jo si e vërtetë. Megjithatë Geti arrinë të jetë gj...
  ★★★★★
 • Geti & Marina Kapen Bashk Në Prishtinë
  13-11-2015
  Mesa duket çifti i ri tashmë nuk e kanë problem që të shfaqen dhe publikisht. Së paku kështu është parë në këto fotot e fundit derisa duket qe Geti dhe Marina kanë zbritur nga makinat e tyre për të vazhduar drejt stadiumit të qytetit të Prishtinës....
  ★★★★★
{{ page + 1 }}/{{ pages }}