>
BIOSHQIP
 • Genta Në Bashkëpunim Me Etnon
  23-02-2016
  Këngëtarja Genta Ismajli vitin që lam pas e mbylli me single-in e saj më të fundit "Kishe", një këngë ritmike e cila u pëlqye shumë. Megjithtë këngëtarja nuk po ndalet. Mësohet se ajo së fundmi është duke pregaditur këngën e saj më të re e cila do të vijë në bashkpunim. Ajo sot ka publikuar në fan page-in e saj një foto ku ka treguar se kësaj radhe ajo do të vijë në bashkpunim me grupin Etno Engjujt. Kënga do të mbajë titullin "Shake it", apo që përkthehetn ë gjuhën shqipe "Dridhe"....
  ★★★★★
 • Genta Thotë Se Dikur E Gjuanin Me Vezë Në Gjilan
  31-01-2016
  Këngëarja Genta Ismajli ka qenë e ftuar sot në emisionin "1 kafe me Labin" i cili në edicionin e tij të ri është zhvilluar në Gjilan, atje prej edhe nga e ka prejardhjen këngëtarja Genta. Gjatë intervistës ajo u ndesh me disa pyetje nga gazetari Visar Kalludra e një nga më interesantet ishte ajo për fëmijërinë e Gentës, se si e kujton ajo kohën kur kthehej nga Amerika. “Ka pasur raste kur njerëzit më shikonin dhe nga inati më gjuanin edhe me vezë”, ka thënë këngëtarja e mirënjohur, me të cilën tani mburret Gjilani dhe më gjerë....
 • Genta Përsëri Nga Fytyrat Më Të Bukura Në Botë
  16-01-2016
  Këngëtarja Genta Ismajli në vitin 2015 u rendit në top 100-shen e fytyrave më të bukura në bot, ndërkohë që ishte e vetmja shqiptare në list. Por së fundmi ajo është përzgjedhur sërish si një nga fytyrat më të bukura dhe lajmin e ka bërë të ditur përmes Instagramit ku edhe ka shprehur falenderime për ata që e renditen në top 100. Në mesin e emrave të përzgjedhura janë modele të njohura si Funny Neguesha e Anette Hagha....
  ★★★★★
 • Armatoset Deri “Në Dhëmbë” Genta Ismajli
  12-01-2016
  Këngëtarja Genta Ismajli ka publikuar së fundmi në rrjetet e saj sociale një fotografi ku shihet mjaft e rrezikshme. Ajo ka pozuar përprapa një muri ku shihet një pikturë e një ngjarjeje tradicionale kosovare vite më parë. Por Genta gjithashtu kishte marrë në dorë edhe një revole të cilën e kishte drejtuar tek kamera. “Krenare me traditën” ka qenë mbishkrimi i Genta Ismajlit sipër fotos....
  ★★★★★
 • A është Ky I Dashuri I Ri I Gentës?
  09-01-2016
  Sot në rrjetet sociale është duke qarkulluar një fotografi e këngëtares Genta Ismajli ku shihet bashk me një djalosh i cili është duke i dhënë një përqafim asaj. Ndonëse nuk është parë më në krahët e dikujt që pas ndarjes nga Miltoi ajo kësaj here na ka bërë të dyshojmë se mos ka nisur diçka të re në jetën e saj. Shumica e komentuesve kanë aluduar se djaloshi mund të jetë edhe një nga famijarët e Gentës, por presim se çfarë do të na thotë vetë Genta?...
  ★★★★★
 • Genta & Adelina Mike Të Mira
  25-12-2015
  Këngëtarja Genta Ismajli & Adelina Tahiri janë fotografuar sot së bashku teksa shihen duke shkuar së bashku diku. Ndonëse nuk i kemi ditur raportet e tyre se si i kanë pasur më parë, me këtë foto ato na kanë treguar se janë mike shumë të mira. Me siguri Genta & Adelina kanë qenë në një aeroport duke u bërë gati të nisen për ndonjë koncert jasht vendit....
  ★★★★★
 • Ky është Reagimi I Fansave “Të çmendur” Pas Gentës
  24-11-2015
  Këngëtarja Genta Ismajli së fundmi është duke qëndruar në Tiranë për realizimin e disa projekteve të saj. Por derisa po qëndron atje, ajo ka qenë e ftuar edhe në emisionin "E Diell" në Top Channel, ku ishte pjesë e rburikës "Të çmendur pas". Menjëherë pas shfaqjes së Gentës në skenë shumë prej fansave të sajiu afruan rreth vetës. Kjo dëshmon edhe njëherë numrin e madh të fansave që Genta ka, jo vetëm në Kosovë por edhe në Shqipëri....
  ★★★★★
 • Ja Ku “Pushon” Genta Ismajli
  19-11-2015
  Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, duket se mburret me hiret e saj trupore. Genta, po qëndron në Tirnanë, ku është duke xhiruar videoklipin e radhës, shkruan Indeksonline. E në foto shihet Genta, ku dhe është duke “pushuar” disi në një veturë luksoze....
  ★★★★☆
 • Kush I Bëri Këto Shenja Në Këmbën Gentës?!
  19-11-2015
  Këngëtarja Genta Ismajli së fundmi është duke qëndruar në Tiranë. Prej atje bukuroshja shqiptare edhe ka publikuar një foto në të cilën është shfaqur tejet tërheqëse. Mirëpo ajo që bien në sy tek kjo foto janë këmbët e Gentës të cilat janë plot shenja mesa duket aparati e ka zhgënjyer kësaj radhe këngëtaren....
  ★★★★★
 • Genta Ismajli “Shpërngulet” Në Tiranë
  17-11-2015
  Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, po vazhdon të jetë e angazhuar në projekte të reja, gjithnjë për të qenë sa më afër fansave të saj. “Gati për xhirime në Tiranë”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotos, shkruan Indeksonline. Genta, me këtë ka paralajmëruar se do të vie me një këngë të “nxehtë”, marrë parasysh që stina e dimrit po afron....
{{ page + 1 }}/{{ pages }}