>
BIOSHQIP
 • Elvana Gjata Tregon Se çfarë Ka Të Re Te Ajo
  29-03-2016
  Këngëtarja Elvana Gjata ka publikuar në rrjetin e saj social në Instagram një video ku shihet me një ndryshim drastik në look-un e saj. Deri më tani Elvanën e kemi cilësuar si "fanatike" e flokëve të zeza, pasi gjithnjë ka qenë brune, mirëpo kësaj here ajo ka menduar të ndryshojë look. Elvana i ka lyer flokët e saj në të bardha si dhe i ka bërë ato kaçurrele. A është përgaditur këngëtarja për ndonjë projekt të ri muzikor apo vetëm për ndonjë mbrëmje kjo mbetet të shihet nga postimet e saj në rrjetet sociale...
  ★★★★★
 • Ja Kë Po E Kopjon Elvana Gjata
  29-01-2016
  Shpesh herë këngëtaret tona janë kopje të shëmtuara të yjebe botërore si: Rihanna, Beyonce, Nicky Minaj etj, dhe kështu humbasin atë veçorin e tyre prej "këngëtareje". Ditë më parë këngëtarja Elvana Gjata e cila u cilësua si njëra ndër të vetmet që ka krijuar origjinalitetin e saj dhe është unike, po del të jetë se edhe ajo është kopje të dikujt. Mbase nuk e keni vënë re por në shumicën e fotove Elvana duke sikur Jennifer Lopez, madje edhe pozat që merr janë të ngjajshme. Të paktën këto foto këtë na e dëshmojnë. 149/14...
  ★★★★★
 • Elvana Gjata I Bënë Gjërat Në Fshehtësi
  02-01-2016
  Këngëtarja Elvana Gjata ka qenë e ftuar në një rrëfim shumë interesant në emisionin e parë të "Prive-së" për këtë vit. Ajo ka rrëfyer eksperiencat e saj më unike gjatë 2015-tës, ku njëra ndër to veçohet kënga "Kuq e zi je ti" e cila u realizuar këtë vit nga ajo & Flori. Por Elvana ka vazhduar dhe ka zbuluar pak edhe nga jeta e saj private. Sipas Prive-së Elvana shumë gjëra i kryen në fshehtësi. Madje ka raste kur Elvana ndihmon edhe familje në nevojë por që gjitha këto veprime humanitare i bën pa praninë e kamerës....
  ★★★☆☆
 • “Daily Mail” Shkruan Për Llogarinë E Hakuar Të Elvana Gjatës
  23-12-2015
  Ditë më parë këngëtarja Elvana Gjata ishte pre e 5 hakerëve të cilët i morën asaj llogarinë në Instagram, duke përfshirë kështu të gjitha fotot & videot. Shumë pluhur u zgjua për këtë punë, Elvana kishte lajmëruar gjithçka në Polici të cilët ishin ata që zbuluan se kush fshihej në të vërtetë pas gjithë kësaj. Por mesa duket një lajm i tillë ka arritur edhe tek gazeta e famshme "Daily Mail" në Britani të cilët i kanë dedikuar një artikull Elvanës duke shkruar për mënyrën se si asja iu vodh llogaria në Instagram. “Këngëtarja e ...
  ★★★☆☆
 • Asnjë Foto Apo Video Intime Nuk U Gjet Nga Vjedhja E Llogarisë Personale Të Elvana Gjatës
  20-12-2015
  4 adoleshentë nga Librazhdi, adhurues të Elvana Gjatës, morën plotsisht në kontroll jetën e saj virtuale për 3 ditë. Fiksimi për idhullin e tyre, bëri që 15-vjeçarët në fillim të vidhnin adresën personale të artistes në Instagram. Me të shtënë në dorë profilin me gati 500 mijë ndjekës, veprimi i pare që bënë adoleshentët ishte komanda “follow” e vetes së tyre nga profili i këngëtares. Gjatë marrjes në pyetje në polici, thanë se me kerkesën e rreme nga Elvana Gjata në Instagram janë mburrur më pas tek shoqëria. Natën që vodhën Insta...
  ★★★☆☆
 • Elvana Që Mahnitë
  11-11-2015
  Këngëtarja Elvana Gjata ka publikuar në rrjetin e saj social në Instagram një foto ku shihet e mahnitshme si gjithmonë. E veshur me një pallto ngjyrë rozë dhe duke marrë poza në një qytet të bukur të Italisë, Elvana të linte pa mend. Në mbishkrimin e fotos ajo kishte shkruar këto fjalë: "Do something ëonderful,people may imitate it” qe do të thotë “Bëj dicka të mrekullueshmë,njerëzit ndoshta do ta imitojn atë” Ndërkohë që Elvanën nuk e kemi parë më me ndonjë projekt të ri muzikor që pas lansimit të "Love Me"....
  ★★★★☆
 • Elvana Sulmohet Nga Një Indiane: Mos U Tallni Me Vuajtjet Tona
  03-11-2015
  Të hënën e 2 nëntorit, Elvana Gjata publikoi disa foto artistike e veshur me një mburojë koke me pendë përdorur në luftë nga indianët e Amerikës dhe që është pjesë e kostumit të tyre tradicional. Fotot e publikuara nga artistja shqiptare u pëlqyen menjëherë nga shumë shqiptarë por duke qenë se llogaria e Elvanës në Instagram ka arritur në gati 500 mijë ndjekës, këto foto kanë tërhequr edhe vëmendjen e të huajve, transmeton anabel. Një prej tyre, ishte një vajzë e cila në faqen e saj të Instagram pretendon se është vetë indiane e Ame...
  ★★★★★
 • “Si Elvana” Pothuajse Në Përfundim
  01-11-2015
  Këngëtarja Elvana Gjata ka vizituar mjaft shpesh dyert e studios ThreeDots së fundmi dhe kjo jo pa arsye, pasi ajo është duke pregaditur disa këngë të reja të cilat do të jenë pjesë e albumit të 3-të saj. "Si Elvana" titullohet albumi më i ri i saj i cili do të përmbajë disa këngë të stileve të ndryshme të punuar me mjaft mjeshtri nga Flori Mumajesi, Kledi Bahiti dhe gjithë produksioni i Threedots. Elvana ka postuar së fundmi një foto në Instagram ku ka treguar se albumi i saj i 3-të "Si Elvana" është gati në përfundim....
  ★★★★★
 • Elvana Mund Të Ju Lë Pa Gjumë ...
  31-10-2015
  Elvana Gjata është njëra nga këngëtaret më të mira të skenës muzikore shqiptare, por jo vetëm kaq. Ajo posedon edhe një trup me linja perfekte, shkruan Indeksonline. Këngëtarja e bukur, kujdeset që në paraqitjet e saj, t`i qes në pah ato linja. Njëjtë, ajo ka vepruar edhe në foton e fundit të publikuar, ku shihet me një fustan të bardhë mjaft ekstravagant që i dallohen këmbët e gjata dhe gjoksi, transmeton Indeksonline. Më këtë dukje, këngëtarja mund ta lë pa gjumë çdo mashkull....
  ★★★★★
 • Elvana Gjata Vazhdon Me Foto Seksi
  30-10-2015
  Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Elvana Gjata, tash e sa ditë ka “furnizuar” rrjetet sociale me foto të ndryshme. Së fundmi, në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka postuar foto të cilat thotë t’i ketë realizuar në Dusseldorf të Gjermanisë, shkruan Indekosnline. Ndryshe, Gjata, po shijon suksesin e këngës “Love me”, videoklipin e së cilës e ka realizuar në Prizren. 146/146772 ...
  ★★★★★
{{ page + 1 }}/{{ pages }}