>
BIOSHQIP
 • Rick Steel Zotohet Se Do E Bëjë Dafinën Një Superstar
  15-04-2016
  Këngëtarja që momentalisht ndodhet në Amerikë për ditëlindjen e saj është surprizuar nga producenti Rick Steel, me të cilin Daffy u njoh para katër vitesh, transmeton Telegrafi. Producenti i njohur ka folur fjalë të mëdha për artisten shqiptare, e cila po synon tregun ndërkombëtar. “Ky do të jetë viti më i rëndësishëm i karrierën time, fillimi i diçkaje aq të veçantë sa s’mund ta përshkruaj. Dua të të uroj një ditëlindje të madhe të madhe, super të lumtur Dafina Zeqiri! Të premtoj se bashkë do të bëjmë histori, ose do të vdesim ...
  ★★★★★
 • Dafina Paralajmëron Këngën E Radhës, Ky është Stili I Saj Unik
  24-02-2016
  Këngëtarja Dafina Zeqiri po pregaditet që shumë shpejt të lansojë në treg videoklipin e saj më të ri dhe lajmin për këtë gjë ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes një postimi në rrjetin e saj social në Instagram. Daffy ka publikuar sot një foto ku na ka treguar se si do të duket në klipin e saj të ri. Ajo ka vendosur që prap të veçohet për stilin e saj unik, ndaj dhe ka vendosur që sërish të vijë me elemente të reja. Në foto Daffy shihet teksa ka pikturuar një pjesë të fytyrës së saj me të kuqe, e ndërsa flokët ka vendosur ti ...
  ★★★★★
 • Dafina E Kthen Shpinën Nudo
  05-02-2016
  Këngëtarja Dafina Zeqiri asnjëherë ska hezituar që para fansave ta ekspozojë trupin e saj, madje shpesh herë edhe nudo. Së fundmi ajo ka postuar një foto në rrjetin e saj social në Snap Chatt ku shihet tërësisht nudo veçse e kthyer me shpinë. Ajo ka vendosur një figurë emotions tek vithët për të mos i zbuluar edhe ato. 149/149221 ...
  ★★★★★
 • Dafina Vjen Seksi
  28-01-2016
  Këngëtarja Dafina Zeqiri ka pozuar së fundmi para fotografit të njohur Artan Humolli, ku ka realizuar disa fotografi të reja. Një nga fotot e këtij seti e shfaq Dafinën më ndryshe dhe me plot stil. Ajo ka pozuar me të brendshme duke nxjerrë kështu në pah format seksi që ka, fotoja gjithashtu është e shoqëruar me një mor ngjyrash. Gjatë muajve të ardhshëm pirtet edhe një këngë e re nga këngëtarja....
  ★★★★★
 • Duffy Rruan Sërish Flokët
  19-01-2016
  Këngëtarja Dafina Zeqiri pa dyshim që është shumë eskperimentale me flokët e saj. Nuk ka gati klip që Dafina mund të ketë të njejtin stil flokësh, kjo pasi asaj i pëlqen që çdo herë të vijë ndryshe. Së fundmi ajo ka postuar një video në llogarinë e saj në Instagram ku shihet se i ka rruajtur flokët vetëm në pjesën e pasme si në formë të një trekëndëshi. Këtë ndryshim ajo e ka bërë tek parukieri i saj i përhershëm, Kaci....
  ★★★★★
 • Dafina Zeqiri Po Bëhet Princeshë. Por Nga Kush?
  31-12-2015
  Këngëtarja Dafina Zeqiri do të jetë pjesë e shumë programeve muzikore për këtë fundvit andaj veshja & stili janë një nga brengat krysore për këngëtaren. Së fundmi Daffy ka publikuar në rrjetin e saj social në Instagram ku shihet e veshur me një fustan të bardhë taman sikur të princeshave. E ata që po kujdesen për këtë look të këngëtares janë dezonjatorja Lia Stublla dhe parukieri i saj Kaci....
  ★★★★★
 • Oksigjeni I Kujt është Dafina Zeqiri?
  08-12-2015
  Dafina Zeqiri, këngëtarja që shumë kush e pëlqen, kohën e fundit është duke qëndruar në Amerikë. Sipas disa fotografive që këngëtarja i poston në rrjetin SnapChat, ajo është nën shoqërinë e të dashurit të saj. Edhe pse ende nuk i ka zbuluar fytyrën, Dafina vazhdimisht ka postuar fotografi që kanë demonstruar dashurinë e saj për atë, njofton Klan Kosova. Por, sot edhe frizeri Kaci Lleshi ka postuar një foto së bashku me Dafinën, në Instagramin e tij. E vlen të përmendet mbishkrimi i saj… “Oksigjeni im” ka shkruar Kaci… ...
  ★★★★★
 • Daffy’e Uron Nënën Për Ditëlindje, Por Edhe Shqiptarët Për 28 Nëntor
  28-11-2015
  Dafina Zeqiri, përmes rrjetit social Instagram, i ka uruar ditëlindjen nënës së saj. Po njëkohësisht ajo ka uruar gjithë shqiptarët për festen e 28 Nëntorit....
  ★★★★★
 • Dafina Zeqiri Tejet Seksi Në Setin E Ri Fotografik
  26-11-2015
  Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, ka bërë një photoshooting të ri. Ajo, shquhet për zërin e saj të vecantë, por janë edhe linjat e saj trupore, ato që komentohen jashtëzakonisht shumë. Daffy, e cila po shijon suksesin e këngës “Rude girl, duket tejet seksi në fotosesionin e lartëpërmendur, shkruan Indeksonline. Këngëtarja në fjalë, edhe një herë ka dëshmuar se linjat e saj trupore janë tejet perfekte....
  ★★★★★
 • Upss, Dafinë A Je Ti ?!
  21-11-2015
  Nuk na vjen shpesh mundësia që të shohim këngëtaret tona pa make up, por herë pas here ato preferojnë që të publikojnë foto edhe kur janë natyrale. Së fundmi ka qarkulluar në rrjetet sociale një fotografi e këngëtares Dafina Zeqiri ku shihet e pa grmuar dhe në fakt fotoja e nxjerrë atë shumë më të vjetër në moshë. Kjo është arsyeja që shumë media & portale sot ta postojnë këtë foto të Dafinës me titullin: "Upss, Dafinë a je ti ?!"...
  ★★★★★
{{ page + 1 }}/{{ pages }}