>
BIOSHQIP
 • 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Thirrëm N'telefon” Nga Capital T & Granit Derguti
  01-05-2016
  Capital T sapo ka publikuar videoklipin e tij më të ri në bashkëpunim me këngëtarin Granit Derguti. “Thirrem telefon” mban titullin kënga, e cila është me tekst dhe muzikë nga vetë artistët. Për videoklipin është kujdesur produksioni “Macro”. Përmes profilit të tij në rrjetet sociale, Capo ka paralajmëruar se ai apo ajo që merr më së shumti pëlqime në publikimin e klipit në profilin e tij do të telefonohet nga reperi....
  ★★★★★
 • Capital T Dhe Dhurata Dora Premtojnë Hitin Veror
  12-04-2016
  Reperi Capital T dhe këngëtarja Dhurata Dora ditë më parë kanë publikuar këngët e tyre si solo këngëtar. Të cilat po klikohen dhe po pëlqehen nga publiku. Mirëpo reperi Capital - T përmes instagramit të tij ka lënë të nënkuptohet për një bashkëpunim të mundshëm me këngetaren Dhurata Dora. “Vera ka me kon shume e nxeht”, ka shkruar reperi duke e etiketuar këngëtarën Dhurata Dora....
  ★★★★★
 • 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Hitman” Nga Capital T
  23-03-2016
  Reperi Capital T sapo ka publikuar projektin e tij më të ri "Hitman" të cilin e kishte paralajmëruar prej kohësh. Kënga si gjithnjë është produkt i vetë Capital T së bashku me Mixey (Authentic Entertainment) e ndërsa ai është kudjesur poashtu edhe për videoklipin. E veçanta e kësaj kënge është se është 6 minuta e 4 sekonda gjë që ndodhë rrall në këngë të ndryshme shqip....
  ★★★★★
 • Capita T U Mëson Disa Hapa Vallëzimi Përmes Instagramit
  17-03-2016
  Reperi i njohur Capital T është shumë aktiv kohëve të fundit në rrjetin e tij social në Instagram ku vazhdimisht poston foto nga më të ndryshmet, si artistike ashtu edhe të zakonshme. Së fundmi ai ka publikuar një video shumë interesante ku shihet duke hedhur disa hapa vallëzimi në një ambient mjaft tërheqës, pasi videon e ka realizuar diku në një port me disa anije. Poashtu kjo video shihet me ngjyra bardh e zi gjë kjo shumë e pranishme tek të gjitha fotografitë e Capitalit....
  ★★★★★
 • Capital T Me Foto Provokuese
  11-03-2016
  Reperi i njohur Capital T ka publikuar sot në rrjetin e tij social në Instagram një foto mjaft provokuese, krejt ndryshe nga kornizat e tjera siç jemi mësuar ta shohim. Ai në fakt ka tash e një kohë që ka ndryshuar tërësisht look dhe vjen me një trup mjaft të formësuar. Kohëve të fundit ai poston mjaft shumë foto të tilla në rrjetet sociale. Në foton e tij më të fundit ai shfaqet mkaft provokues ku shihet duke kapur me dorë pjesën intime të trupit të tij. E ndërsa edhe mbishkrimi i fotos ka qenë mjaft thumbues pasi ai ka shkr...
  ★★★★★
 • Capital T Me Ferrari Në Itali
  13-02-2016
  Pas suksesit me hitete e fundit, reperi Capital-T ka vendosur që ti kalojë disa ditë pushimi bashk me shoqërinë e tij, e ndërsa së fundmi reperi na ka treguar se ka vizituar shtetin e Italisë. Ai ka shkuar në Milano, e ndërsa e veçanta e kësaj është se ai atje ka shkuar me një ferrari të tipit F12 me një vlerë rreth 300 mijë euro. Ai ka postuar një foto në Instagram ku shihet bashk me ferrarin e tij të kuq në Milano....
  ★★★★★
 • Edhe Capital T Ka Konkurrent
  26-01-2016
  Reperi i hitit "Pare Pare", Capital T ka publikuar së fundmi një foto në rrjetin e tij social ku shihet në një ambient të palestrës dhe në mbishkrimin e fotos na ka treguar se edhe ai paska një konkurentë. E kush tjetër mund të jetë përveç vetes së tij, të paktën kështu ka thënë këngëtari: “konkurrenti jem i vetem osht njeri qe une e shohe n’pasqyre çdo dite.” Ndërkohë reperi ende nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri për 2016-tën, e ndërsa vitin e kaluar ai ishte shumë "in" në muzikë pasi jo vetëm që publikoi albumin por edhe 5...
  ★★★★★
 • Capital T Me Pushime Luksoze Në Tajlandë
  08-01-2016
  Reperi i njohur Trim Ademi apo i njohur ndryshe si Capital T së fundmi nëpërmjet rrjeteve të tij sociale na ka treguar se ndodhet në Tajlandë me pushime. Ai ka shkuar atje me shoqëri për të kaluar disa ditë çlodhje pas festës së Vitit të Ri. Në foto ai shihet duke bërë pushime luksoze, ku ndodhet pranë një pishine duke shijuar motin e mirë që mbizotëron atje. 148/148475 148/148473 148/148471 ...
  ★★★★★
 • Capital T Kap 1 Milion Klikime Me Këngën E Re
  03-12-2015
  Reperi i njohur Capital T nuk ka shumë kohë që ka lansuar në treg këngën e tij më të re "Pare pare", e cila menjëherë pas publikimit është shndërruar në hit dhe pëlqyer jashtzakonisht shumë nga publiku. Janë bërë gjithsej 5 ditë që kur kënga është publikuar në youtube bashk me klip, e ndërsa tani ka arritur mbi 1 milion klikime. I lumtur për këtë fakt ka qenë edhe vetë reperi i cili e ka shprehur gëzimin e tij përmes një fotoje të këngës së tij të re të cilën e ka postuar në Instagram....
  ★★★★☆
 • Kënga E Sapo Lansuar E Capital T “Copy-Paste” Nga Reperi Amerikane Blasé
  28-11-2015
  Mesa duket nuk i mjaftoi vetëm videoklipi, kështu që e mori edhe komplet vijën melodike dhe aranzhmanin. Fjala është për reperin Capital T i cili vetëm para pak ore publikoi klipin më të ri të këngës "Pare pare", raporton Indeksonline. Kjo këngë e cila u pritë me shumë entuziazëm nga fansat e reperit , do t'i zhgënjejë paksa ata kur të kuptojnë që kjo këngën është realizuar muaj më parë nga Blasé ft. Future & Rae Sremmurd. Bile edhe titulli i kësaj këngë ka të bëjë me pare, pare “Ty Dolla $ign”. Bëni vet edhe ju të dashur lex...
  ★★★★☆
{{ page + 1 }}/{{ pages }}