>
BIOSHQIP
Biografia
Eshte i ri ne moshe, mirepo Hasan Idrizaj apo siq njihet per publikun ‘c4Ni’. Eshte nje djal i ri dhe i sjellshem por di te jet dhe problematik, nuk dorzohet leht qfare do synimi qe te ket, besnik ne shoqeri apo qfardo pune qe ben. Njihet si njeri nder reperet me energjik ne zhandrin e muzikes Hip Hop. ai dallon ne stilin e tij unik dhe tekstet e veqanta qe ai shkruan. Ka lindur Ne Prizren ku tani eshte i rritur ne fshatin Zhur te komunes se Prizrenit.

Më datë 5 Mars 2021, C4Ni publikon videoklipin "Tu U Sill". Teksti i këngës u shkrua nga C4NI.