>
BIOSHQIP
 • Prezantuesja E Dashuruar Me Butrint Imerin
  22-04-2016
  Butrint Imeri është një nga këngëtaret shqiptarë më të pëlqyer nga adhurueset femra, të cilat nuk hezitojnë ta shprehin simpatinë e tyre për dukjen e krijuesit të hitit "Eja eja". 150/150432 Por nuk janë vetëm fanset e tij që e pëlqejnë dukjen e Butrintit. Një gjë të tillë ka shfaqur edhe prezantuesja e emisionit "Select" në Top Channel, e cila, madje gjatë intervistës edhe e ka përqafuar këngëtarin. Butrint Imeri, së fundi ka lansuar edhe klipin e ri "Kënga jote"....
  ★★★★☆
 • 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Kanga Jote” Nga Butrint Imeri
  13-04-2016
  Butrint Imeri ka lansuar këngën e tij më të re “Kënga jote”, një baladë kjo e dashurisë Butrinti, i cili thotë se tekstet e tij i bazon edhe në jetën e tij reale, e lanson këtë baladë pas disa këngëve të tij të suksesshme. 150/150244 Këngëtari pritet që të vijë me këngë të reja pas kësaj balade, përfshirë këtu edhe këngë që do të jenë bashkëpunime me të tjerët. “Kënga jote” është lansuar në kanalin zyrtarë të Butrintit, AVD Digital....
  ★★★★★
 • Fansat E ‘çmendur’ Të Butrintit, Përgjakun Veten
  18-12-2015
  Këngëtari Butrint Imeri ka filluar të ketë mjaft sukses së fundmi, pasi projektet e tij si "Ki me lyp" dhe "Eja Eja" janë pëlqyer mjaft shumë dhe i kanë dhënë atij një numër të madh adhuruesish. Tashmë Butrinti ka krijuar aq shumë fansa të flaktë sa që disa prej tyre edhe kanë gërrithur dorën e tyre vetëm e vetëm për të gdhendur emrin e tij. Në një foto që Butrinti ka postuar në Instagram shihen disa fansat teksa i kanë dërguar atij imazhet kur kanë prerë duart e tyre për të....
  ★★★★★
 • 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Eja Eja” Nga Butrinti
  18-10-2015
  Talenti i ri Butrint Imeri sapo ka publikuar videoklipin e tij më të ri "Eja eja". Ndonëse i ri në moshë ai po arrin të kap mjaft mirë tregun e muzikës. Muzika është punuar nga Cekic Beats, e ndërsa tekstin e ka shkruar Vig Poppa. Videoklipi është punuar nga Entermedia, ndërsa ky projekt vjen pas bashkpunimit të tij mjaft të suksesshëm me DJ Blunt & Real 1....
  ★★★★★
 • 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Merre Zemrën Tem” Nga Butrinti
  10-07-2015
  Këngëtari i ri Butrint Imeri ka publikuar këngën e re të titulluar “Merre zemrën tem”. Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar Vig Poppa dhe po i njejti e ka bërë edhe muzikën, ndërsa për videoklipin është kujdesur produksioni kosovar “Entermedia”. Ndryshe nga kënga e kaluar me të cilën u shfaq Butrinti në bashkëpunim me Dj Blund dhe Real 1, kësaj radhe është rikthyer me një këngë ritmike....
  ★★★★☆
 • Butrinti Sjell Projektin E Tij Solo
  01-07-2015
  Këngëtari Butrint Imeri, që së fundmi është futur fuqishëm në skenën e muzikës shqiptare në bashkëpunimin e tij të famshëm me Blunt e Real 1, këtë herë ka sjellë projektin e tij solo. Butrinti do ta sjellë projektin e tij shumë shpejt, kurse video paralajmëruese premton shumë. Videoklipin e këngës “Merre zemrën tem” e ka realizuar Entermedia....
  ★★★★☆
 • Butrinti, Vjen Me Një Hit Tjetër
  15-05-2015
  Edhe pse i ri po arrin të depërtojë mjaft mirë në skenën e muzikës, fjala është për artistin e ri Butrint Imeri, i cili ka realizuar disa këngë dhe videoklipe së fundmi. "Ki me lyp" është kënga të cilën ai e lansoi pak kohë më parë në bashkpunim me Dj Blunt & Real 1, e cila pati shumë sukses. 141/141944 Por Butrinti nuk po ndalet, ai shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri solo. Kënga është duke u punuar në studion e Red Box Entertainment, e ndërsa tekstin e saj e ka shkruar Vigani. Për videoklipin do të për...
  ★★★★★
 • 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Ki Me Lyp” Nga Butrint Feat Dj Blunt & Real 1
  21-04-2015
  Këngëtari i ri i skenës sonë, shumë i talentuar Butrint Imeri ka publikuar videoklipin e tij më të ri, cili është në bashkpunim me Dj Blunt & Real 1. Kënga quhet "Ki me lyp" dhe është ritmike. Muzika është punuar nga CekicBeats, ndërsa vija melodike nga Vig Poppa. Teksti është shkruar nga Real 1 & Vig Poppa, ndërsa orkestrimi është bërë nga Florent Boshnjaku. Për videioklipin janë kujdesur produksioni nga Prishtina Enter Media, e ndërsa për styling në videoklip Diana Qerimi....
  ★★★★★
{{ page + 1 }}/{{ pages }}