>
BIOSHQIP
 • Astrit Mulaj Rikthehet Fuqishëm, I Këndon Dashnisë Së Vjetër
  29-10-2016
  Një nga këngëtarët me vokalin më të ëmbël të skenës shqiptare, një këngëtarë që premton dhe gjithë kohës ka sjellë këngë e hite të bukura është rikthyer me një projekt të ri, një këngë të titulluar ''Ah dashnia e vjetër'' projekt ky i punuar me tekst dhe muzikë nga Ilir Berani kurse orkestrim të Miti Gecit derisa nën menaxhim dhe organizim të producentit Ilir Balija, Astriti rikthehet fuqishëm aty ku kishte mbetur me projektin e tij të fundit duke mahnitur miqtë e fansat e tij. Kënga e mrekullueshme e tij është finalizuar me një video...
  ★★★★☆
 • Një Baladë Prekëse Dhe E Bukur Nga Astrit Mulaj
  13-10-2013
  Një këngë që të emocionon, por që tregon edhe një realitet vërtetë të dhimshur. Kjo është kënga më e re ardhur me një video të bukur nga këngëtari i njohur Astrit Mulaj. Kënga mban titullin “Një jetim” dhe po pritet shumë mirë duke u komentuar jo vetëm për tesktin por edhe mënyrën e të kënduarit nga ana e artistit shqiptar. Teskti dhe muzika e kësaj këngë është krijuar nga kompozitori Ilir Berani, ndërsa video është xhiruar bukur nga produksioni “Max Production”. Pas super suksesit me baladën e bukur me këngëtaren Gili, tashmë Astriti...
  ★★★★★
{{ page + 1 }}/{{ pages }}