>
BIOSHQIP
 • Arilena Përsëri Në Studion E Darkos
  01-03-2016
  Këngëtarja Arilena Ara vitin a kaluar na erdhi me projektin e saj më të fundit "Vegim", një këngë shumë e ndjerë të cilën ajo ia dedikoi babait të saj. E së fundmi ajo ka bërë me dije se i është futur punës për një projekt tjetër. Arilena ka postuar në rrjetet e saj sociale një foto ku shihet në studion e Darko Dimitrov. Ajo ka pozuar krah Darkos e ndërsa në mbishkrimin e fotos ka shkruar: "E lumtur që të shoh ty”, gjë që na ka bërë me dije se është duke punuar këngën e re te Darko....
  ★★★★★
 • Edhe Arilena Ekpozon Gjoksin
  02-01-2016
  Këngëtarja Arilena Ara pas përfundmit të garës në "Dance with me", ka qenë e ftuar në shumë programe festive për Vitin e Ri 2016. Në programin e "Dance with me Festive" Arilena kishte vendosur të vishte një fustan të kuq dhe të gjatë ku ekspozonte në masë të madhe edhe gjoksin e saj. Mesa duket edhe Arilena ka dashur që të provokojë pak me stilin e saj....
  ★★★★★
 • Arilena Në Krahët E Drinit
  24-12-2015
  Këngëtarja nga Shqipëria Arilena Ara ka mbyllur një sezon mjaft të suksesshëm të pjesmarrjes së saj në spektaklin "Dance with me 2". Ndonëse nuk fitoi por ajo prap se prap dhuroi performanca nga më të ndryshmet bashk me partnerin e saj Labin. Por në natën finale të spektaklit u publikuan 2 videomontazhe ku shiheshin prapaskenat dhe kamerat e fshehura gjatë provave. Një gjë që na ra shumë në sy ishte një nga momentet kur konkurentja Arilena Ara dhe prezantuesi i njohur Drini Zeqo u puthën në mes të skenës. Pas mbylljes së mbrë...
  ★★★★★
 • Çka Po Ndodh Me Konkurrentët E “Dance With Me“, Me Rend Në Spital?!
  09-11-2015
  Spektakli i famshëm i “Dance With Me” ka filluar tashmë e disa javë. Pjesë e kësaj sfide janë bërë edhe disa nga fytyrat tashmë të komentuara të ekraneve tona të cilët me rend po bëhen pjesë e lëndimeve që po pësojnë gjatë provave, raporton Indeksonline. Së paku kështu thuhet nga konkurrentët, në ndërsa që janë reagimet e ndjekësve të cilët po i cilësojnë këto lëndime si të rreme dhe për çështje të reklamave të ndryshme. Por një gjë e tillë nuk është bërë ende e ditur, ndërsa që i pari i cili pësoi lëndime gjatë provave ishte Veseli, më pas këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ndërsa së fundmi edhe prezantuesi i ekraneve shqiptare L...
 • Labi & Arilena Shpallen Fituesit E Natës Së Tretë
  06-10-2015
  Moderatori i njohur kosovar Labinot Gashi dhe këngëtarja e re Arilena Ara janë shpallur fituesit e kupës në natën e 3-të të spektaklit "Dance with me". Ata janë prezantuar me një kërcim mjaft interesamt i cili ka lënë mjaft mbresa jo vetëm tek juria por edhe tek publiku. Në disa foto të postuara nga dyshja në rrjetet sociale shihen Labi bashk me Arilenën dhe disa miq nga stafi i RTV 21 duek festuar për fitoren....
 • Arilena Së Shpejti Me Projekt Të Ri
  03-07-2015
  Arilena Ara ihshte vajza e cila bëri boom në 2013 si fituese e spektaklit "X Factor Albania" në edicionin e tij të dytë atë vit. E në 2014 ajo bëri boom me projektin e saj të parë muzikor, i cili rezultoi të jetë shumë i suksesshëm kjo, pasi morri miliona klikime në youtube. 126/126026 Por që pas këngës "Aeroplan" & "Bussines Class", Arilena nuk është se u pa më, edhe pse thuhej vazhdimisht se ishte në pregaditje të një kënge për babin e saj, por që projekt ky që mesa duket është shtyrë. Megjithatë ajo ka bërë të...
  ★★★★★
 • Arilena Provokon Që Me Mëngjes
  13-02-2015
  Këngëtarja Arilena Ara nuk është njohur asnjëherë si një nga këngëtaret e reja që përveç që me muzikë, të arrij famë me ndonjë tjetër formë siç është zhveshja. Por, edhe ajo ka filluar që të provokojë me fotografi. Arilena ka postuar një foto në Instagram ku shihet se si duke kafshuar gjuhën e saj. E me këtë fotografi ajo u ka uruar një mëngjes të mirë gjithë simpatizuesve të saj të cilët i quan edhe ëngjuj....
  ★★★★☆
 • Arilena Di Edhe Të Gatuajë
  01-02-2015
  Arilena Ara, fituesja e X Factor 2 duket sikur u tret pas projekteve të saj muzikore si "Aeroplan" dhe "Bussines Class". Megjithatë teksteshqip.com mëson se këngëtarja është në pregaditje të baladës së saj më të re, tekstin e së cilës e ka shkruar i madhi Timo Flloko. Ndërkohë Arilena është mjaft aktive në rrjetet e saj sociale. Së fundmi ajo ka postuar një foto në Instagram ku ka treguar se 1%shtë mjaft e zonja të gatuajë. Ajo ka pregaditur mëngjesin e saj dhe ka marrë mjaft komente pozitive nga fansat....
  ★★★★★
 • Ku E Gjen Lumturinë Arilena Ara?
  29-01-2015
  Kemi dëgjuar se lumturia gjendet në shumë gjëra. Por, këngëtarja Arilena Ara atë e gjenë në një vend mjaft interesant. Ajo përmes një fotografie të hedhur në Facebook këngëtarja ka thënë se buzëqeshja është lumturia që gjendet poshtë hundës! Arilena pas këngës së fundit ‘Business Class’ nuk ka ardhur më me ndonjë këngë tjetër....
  ★★★★★
 • Arilena Sheh ëndrra Interesante
  15-01-2015
  Jemi mësuar që të dëgjojmë kur shumë njerëz kanë rrëfyer se kanë parë ëndrra nga më të çuditshme dhe nga më interesante. E nga këto të fundit ka edhe këngëtarja Arilena Ara. Ajo mbrëmë ka ëndërruar se flokët e saj janë bërë ngjyrë kafe dhe kur është zgjuar në mëngjes, ka dal para pasqyrës dhe ka parë që është ende bionde. E kjo gjë e ka mërzitur shumë atë. Së paku kështu ka konfirmuar vet ajo përmes një fotografie në Facebook të cilës ja ka lënë edhe këto fjalë “I had a dream that I had brown hair…I woke up and ran to the mirror...
  ★☆☆☆☆
{{ page + 1 }}/{{ pages }}