>
BIOSHQIP
 • A Po Shkatërrohet “Tingulli 3'nt“?
  15-05-2015
  Getoar Selimi dhe Agon Sylejmani, njihen si djemtë e rep grupit "Tingull 3'nt". Ata për vite me radhë kanë sjellur këngë hite, duke e bërë grupin e tyre më të pëlqyerin dhe përfolurin. Geti, disa herë ka kënduar vetëm, ndërkaq Agoni kurrë nuk ka bërë diçka të tillë. Siç kuptojmë, tani edhe Agoni ka realizuar një këngë solo. Se a po shpërbëhet "Tingulli i 3'nt", kjo mbetet për tu parë....
  ★★★★☆
 • 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Jasha” Nga Tingulli 3nt
  14-06-2014
  Rep-grupi Tingulli i 3nt, pas paralajmërimit për një këngë të re, ata e mbajtën premtimin dhe publikohet videoklipi i këngës “Jasha”. 129/129350 Kënga me muzikë të Kico&Torch është e bazuar në ritme orientale. Getoar Selimi ka shkruar tekstin, i cili në refren mes tjerash thotë: “Ghetto Geasy n'harem me 30 vasha, kur m'sheh veç thuj mashalla...”. 129/129348 Entermedia ka realizuar klipin që po ashtu i përshtatet melodisë dhe e shfaq “Getin në harem me shumë femra”. Kënga pritet të jetë një prej hiteve t...
  ★★★★★
 • Nesër Klipi I Ri “Jasha” Nga Tingulli 3nt
  13-06-2014
  Nuk do të titullohet “Ali Pashë Tepelena”, por do të titullohet “Jasha” kënga e re e Tingullit 3nt, të cilën e paralajmëruam ditë më parë. Ditë më parë raportuam se burimet e Telegrafit e dijnë se kënga është përfunduar dhe është gati edhe klipi, por si duket titulli ka pësuar ndryshim. 123/123560 Projekti titullohet “Jasha” dhe pikërisht ka vargje që lidhen me Ali Pashë Tepelenën si "fabulë" për jetën aristokrate dhe luksoze që dëshiron ta shprehë Geasy. Natyrisht, me femra shumë. Kjo vërehet edhe nga fotoja e p...
  ★★★★☆
 • Tingulli 3nt Ndez Diskon “Enjoy”
  04-11-2013
  Në një nga ambientet më të frekuentuara të shqiptarëve në Diasporë në disko Enjoy në natën e fundit të muajit tetor është organizuar një koncert madheshtor. Kanë qenë djemtë e grupit ‘Ting 3’ të cilët e kanë ndezuar atmosferën gjatë kësaj nate ku edhe ne ishim dëshmitarë dhe ku shikuam se të gjithë të pranishmin e shumtë të cilët kishin ardhur nga të katërt anët ku jetojnë shqiptarët, u argëtuan deri në orët e parë të mëngjesit. Atë natë së bashku me grupin kanë kënduar edhe këngëtarët Sinan Vllasaliu dhe Viola të cilët i kanë ngritur...
  ★★★★☆
 • Tingulli 3Nt, “Po T’shoh Përmas” Arrin Në 1 Milion Klikime
  29-05-2013
  Ka vetëm një javë që është publikuar dhe kënga ‘Po t’shoh përmas’ e lansuar nga ‘Baba Stars’ ka arritur në hiq më pak se një milion klikime. Se kjo këngë ka arritur të fitojë simpatinë e publikut dhe veçanërisht të fansave të grupit është parë që në 24 orëshin e parë. 118/118944 Por, siç duket kënga në fjalë ka tejkaluar edhe parashikimet e vetë autorëve të saj, duke u klikuar më shumë se që mendohej. Ndonëse, teksti që djemtë e ‘Baba Stars’ sollën nuk ka ndonjë mesazh apo domethënie, ndërsa më shumë vjen si lavdërim i...
  ★★★★★
 • Tingulli 3Nt, “Po T’shoh Përmas”, Këngë E Rekordeve
  23-05-2013
  Kënga e lansuar të dielën nga hip hop grupi Tingulli 3nt, “Po T’Shoh Përmas”, ka arritur që në orët e para të lansimit të thyejë të gjitha rekordet e shikueshmërisë. “Po T’Shoh Përmas” brenda 24 orëve të lansimit ka arritur të mbledhë jo më pak se 328 mijë klikime në YouTube, që është një prej rekordeve më të mëdha në historinë e muzikës shqiptare qysh prej matjeve që bëhen në YouTube. Sidoqoftë, kjo nuk është e tëra. Ka kohë që nuk mbahet mend që brenda katër ditëve një videoklip të arrijë mbi 600 mijë klikime. Për këtë sukses...
  ★★★★★
 • Tingulli 3Nt, 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Po T’shoh Përmas”
  19-05-2013
  Një prej hip hop grupeve më të suksesshme shqiptare, Tingulli 3nt, ka publikuar projektin e ri, këngën me videoklip të titulluar “Po T’shoh Përmas”. Videoklipi i punuar nga Max Production e shfaq Getin dhe Agonin në një super video me dukje fantastike. Vlen të përmendet se në këtë projekt ka marrë pjesë edhe këngëtarja Bleona Qereti. Menduam se edhe ajo do te kendonte ne kengen me te re e sapo dale me nje video nga Ting 3NT, por ne fakt ajo aty ben vetem shoferen e Getit. Kënga “Po T’shoh Përmas” shihet si përgjigje ndaj grupeve ...
  ★★★★★
 • Tingulli 3Nt: Po T'shoh Përmas, Mas Ni Kohe T’gjatë
  14-04-2013
  Bosi i Babastars, Getoar Selimi, ka konfirmuar se së shpejti ai dhe Big Xik do të lansojnë një këngë të re, që sipas tyre do të jetë një super hit. Geti ka dominuar skenën e hip hopit shqiptar së fundmi me ‘labelin’ e tij Babastars dhe tani ka vendosur të kthehet bashk me Agonin si Tingulli i 3nt. 113/113136 “Po t’shoh përmas, mas ni kohe t’gjatë”, ka shkruar Geti në Twitter, duke aluduar se kënga e re do të titullohet “Po t’shoh Përmas”. Geti së fundmi e instaloi primatin e tij në skenën e hip hopit shqiptar, mem...
  ★★★★★
 • Geti I Fiksuar Pas Versace-s
  02-10-2012
  Megjithëse ka pamjen e një të forti, nga ata që nuk i kushtojnë fort rëndësi pamjes së jashtme, Getoar Selimi është krejt e kundërta. Është një nga meshkujt më metroseksualë të show biz-it shqiptar. Përveçse është ndër ata pak meshkuj që ka kryer një operacion plastik për të përmirësuar pamjen, ai është edhe nga ata meshkuj të fiksuar pas veshjeve të firmuara. Mesa duket fiksimi I tij I kohëve të fundit është firma Versace e veshjeve. Aq shumë I pasionuar është pas veshjeve Versace sa i dedikon edhe statuse në facebook. Nën foton q...
  ★★★★★
 • Tingulli 3Nt: Kënga E Re Pritet Të Shkaktojë Tërmet
  18-08-2012
  Është i gatshëm për t'u rikthyer. Bosi i BabaStars, Geti, besohet se e ka gati këngën e tij të re, e cila do të lansohet vetëm pas festës së Fitër Bajramit. Arsyeja e shtyerjes së publikimit sipas faqes së fansave të BabaStars në Facebook është që kënga pritet të shkaktojë tërmet. Nga ky mesazh, mund të kuptojmë se kënga pritet të jetë mjaft kontraverse, fjalë kjo që është sinonim për reperin që edhe hitet e së kaluarës i ka të shoqëruara me tekste kontraverse. "Kënga e Getit është Gati, arsyeja pse nuk mund ta publikojmë për mome...
  ★★★★★
{{ page + 1 }}/{{ pages }}