>
BIOSHQIP
 • Stresi Largon “Stresin” Me Marihuana
  24-03-2016
  Reperi i njohur Stresi pa dyshim që po vazdon të veçohet për kontraversitetin e tij. I ka kënduar mjaft shpesh marihuanës por nuk ka treguar deri më tani se nëse e ka konsumuar apo jo. Mirëpo në një video të postuar nga ai në Instagram Stresi shihet bashk me shoqërinë e tij duke ndezur marihuanë për ta tymosur atë. Marihuana edhe pse cilësohet si 'drogë e lehtë", ajo vazhdon të jetë ilegale në Shqipëri....
  ★★★★★
 • Stresi Flet Për Aksidentin E Vëllait, I Lutet Allahut
  13-02-2016
  Reperi i njohur Stresi ka perjetuar një ngjarje mjaft të hidhur së fundmi pasi vëllai i tij ka bërë një aksident me makinë dhe aktualisht po trajtohet në Spitalin e Tiranës. Stresi i ka dedikuar një status në rrjetet sociale vëllait të tij ku ka treguar se po lutet për të: "Do doja me gjithë shpirt, me gjak, me gjithçka çfarë kam, të isha unë i aksidentuar në vendin tënd, sepse gjithmonë tek njerëzit e mirë ndodhin të tilla raste. Unë dhe familja, shoqëria, kolegët e tu të punës, po presim që ti ta hedhësh këtë tragjedi. V...
  ★★★★★
 • Kjo është Motra E Stresit
  01-02-2016
  Reperi i njohur Arkimed Lushaj - Stresi ka qenë i rezervuar deri më sot për jetën e tij private, megjithatë sot ai na ka njohur me një person nga familja e tij. Ai ka publikuar një foto bashk me motrën e tij e cila sot ka festuar ditëlindjen, ndaj kjo dhe ka qenë arsyeja që Stresi ka publikuar një foto me të duke i dedikuar edhe një urim në mbishkrimin e fotos....
  ★★★★☆
 • Stresi Publikon Foto Me Ledrin, Tensionohet Skivi
  10-01-2016
  Reperi i njohur Stresi dikur nuk mbante raporte të mira me Ledri Vulën, kjo pasi ai është mik i reperit Noizy, i cili është rival i përjetshëm i Stresit dhe i Babastars. Por mesa duket gjakrat janë ftohur dhe tashmë Stresi & Ledri janë miq, por fotoja e postuar sot në Instagram nga Stresi ku shihet me Ledrin ka ndezur tension tek Skici i cili i ka lënë atij një koment shumë thumbues. Skivi i ka shkruar se hisotria e së kaluarës nuk ndryshohet dhe fjalët që Strsesi dikur thoshte për Ledrin tani duhet ti përpijë. I menjëhershëm...
  ★★★★★
 • Stresi Publikon Mesazhet E Fanses Që Do Ta Tradhtonte Burrin Për Të
  19-12-2015
  Reperi i njohur Stresi di gjithmonë të shkaktojë trazira në rrjetet sociale. Ndonëse ka publikuar foto me armë apo edhe me lëndë narkotike, kësaj here ai ka publikuar krejt tjetër gjë. Strsesi ka aq shumë fanse femra sa që njëra prej tyre i ka shkruar disa mesazhe tejet ngacmuese atij. Stresi ka vendosur të publikojë në rrjetet sociale mesazhet e një femre e cila i ka shkruar në Instagram se do linte edhe burrin për të. "Inati im lloji i ketyre femrave. Nuk e kuptoi si mund te harrosh rezistencen", ka shkruar në mbishkrimin e...
  ★★★☆☆
 • Stresi Me Revole Në Dorë Nga Vendi I Tij Sekret!
  18-12-2015
  Reperi Stresi është bërë tashmë i njohur pë polemnikat e tij që shkakton në rrjetet sociale ku herë pas here publikon foto mjaft provokative me lëndë narkotike apo armë. Një të tillë ka publikuar së fundmi në Instagram ku shihet bashk me vëllaun e tij, e ndërsa ka nxjerrur në duar një revole, pa e bërë të ditur vendin se ku gjenden. “Te veni sekret me vëllaun tim dhe mbishkrimin Zoti qoftë me të gjithë ju pik pik pik yesh”, ky mbishkrim duket që ka një dedikim të veçantë...
  ★★★★★
 • Stresi Me Veshje 5560 Euro Në Këngën Magjike
  02-12-2015
  Në emisionin "Top Show Magazine" ku të ftuar kanë qenë Eraldo Rexho, Roza Lati, Hyeida el Saied etj, është diskutuar rreth famës dhe të qenit VIP. Një element mjaft kyç i të qenit VIP është edhe veshja, pasi gjithmonë duhet pasur kujdes në përzgjedhjen e veshjeve para paraqitjes televizive. Mbi këtë temë u diskutua edhe çmimi i veshjeve i cili i tejkalon shifrat normale të një këngëtari, ndaj dhe shumë herë këngëtarët janë të detyruar që të marrin veshje borxh. Pasi i ka dëgjuar këto fjalë reperi Stresi i ka kundërshtuar plot...
  ★★★★★
 • Stresi: Hashim E Iso Shpejt Do Rrëzoheni
  30-11-2015
  Artisti shqiptar i njohur si Stresi sot nëpërmjet një postimi të një fotografie në Instagram ka komentuar rreth ngjarjeve që ndodhen me 28 Nentor ditën e flamurit në Kosovë. Ai ka shprehur pakënaqësi për politikën kosovare gjersa ju ka drejtuar kryeministrit dhe zëvendëskryeministrit me këto fjalë : Hashim e iso Pasha shpejt do rrezoheni....
  ★☆☆☆☆
 • Stresi Vjen Me “Mos Ma Luni Gocen”
  23-11-2015
  Reperi i njohur Stresi është paraqitur në festivalin 'Kënga Magjike 2015' me këngën e tij më të re "Mos ma luni gocen". Kënga është publikuar sot e ndërsa në 24 orë ajo ka arritur të grumbullojë afro 100.000 klikime duke arritur kështu një pëlqyeshmëri mjaft të madhe. Stresi rikthehet në këtë festival pas 5 vitesh, ku 5 vite më parë ishte shpërblyer me Çmimin "Best Hip-Hop". Edhe këtë vit Stresi lufton për të njejtin çmim "Best Hip-Hop" dhe Çmimin e Internetit. Mbetet të shihet edhe prezantimi i tij në fazën e 2-të të fest...
  ★★★★★
 • Për Stresin, Flori është Njeriu Më I Rëndësishëm I Muzikës Shqiptare
  15-11-2015
  Reperi i njohur Stresi për disa herë rrjesht ka punuar këngë në studion e njohur "Threedots" e cila menaxhohet nga Flori Mumajesi. Stresi njihet edhe si mik i kantautorit të njohur. Të dy këtë vit kanë vendosur që të jenë pjesë e festivalit "Kënga Magjike" i cili pas shumë vitesh do të mbahet live. Flori është prezantuar sot në fazën e parë tek "E diela shqiptare" me këngën e cila titullohet "Me fjalë të vogla". Pas lansimit të këngës Flori ka marë menjëherë mbështetje nga miku i tij Stresi, i cili do të paraqitet në këtë gar...
  ★★★★★
{{ page + 1 }}/{{ pages }}