>
BIOSHQIP

Samanta Sheh “ëndrra Me Sy Qelë” Për Rita Orën

30-01-2016
Këngëtarja Samanta Karavella është vënë në fokusin e mediave së fundmi për shkak të një postimi në rrjetet sociale ku Samanta aludon se këngëtarja me famë botërore Rita Ora ka postuar këngën e saj më të re.

Por komentet në rrjetet sociale thonë të kundërtën: “Une e kam riten ne snapchat dhe asnje vidoe apo foto per ty nuk e ka postu.E vetmja foto eshte Gjurmet” , “po rren veten e dashur” etj. Pasi nuk kanë parë që Rita të ketë bërë një postim të tillë.

Ndërkohë këngëtarja ka psotuar në rrjetin e saj social gëzimin që ka përjetuar kur ka parë këtë gjë:

“Ajo ka ndikuar në ditën time. Faleminderit mbretëreshë. Kjo do të thotë shumë për mua,”- shkruan Samanta në foton që ka postuar.
(B.A/Teksteshqip.Com)

Samanta Sheh “ëndrra Me Sy Qelë” Për Rita Orën