>
BIOSHQIP
 • Rovena, Intervistë Nga Vaska- Flet Për Lojërat Seksuale
  19-03-2016
  Këngëtarja Rovena Stefa ka qenë e ftuar sonte në një intervistë shumë interesante për emisionin "Prive" në KLAN Kosova. Këngëtarja ka folur për Prive nga vaska vetëm me bikini duke vënë në plan të parë gjoksin e saj. Ajo thotë se njerëzit duhet të ndihen të lirë dhe të bëjnë çfarë të duan, ndërsa ata që nuk janë për gjëra të tilla, le të mos i bëjnë. Rovi ka folur edhe për lodrat seksuale për nxitjen e fantazisë, ndërsa ka hedhur poshtë mundësinë e xhirimit të ndonjë videoje seksuale....
  ★★★★★
 • Rovena Stefa Tejet Seksi
  10-03-2016
  Këngëtarja Rovena Stefa është shfaqur mjaft herë e e ekspozuar para publikut. Kujtojmë videon "Malli" ku ajo për herë të parë u shfaq gati nudo në krahët e një djali. Kohëve të fundit ajo gjithashtu poston mjaft shpesh edhe foto provokative, madje edhe sot ka publikuar një të tillë, ku shihet hati tërësisht nudo e mbuluar vetëm me rrjetë. Në këtē fotot që shfaq mjaft seksi Rovena ka lënë një mbishkrim shumë interesant i cili nuk na ka lënë të kuptojmë shumë. Ajo ka shkruar: PREMIERE: ROVENA STEFA "EROTIC--NR.1"...
  ★★★★★
 • Rovena Seksi Me Të Brendshme
  10-02-2016
  Këngëtarja Rovena Stefa di mjaft shpesh të provokojë me foto në rrjetet e saj sociale. Së fundmi ajo ka postuar një foto ku shihet me të brendshme duke kapur poza mjaft hot. Ajo është munduar të duket seksi, mirëpo se sa duket seksi më së miri e thonë ndjekësit e rrjeteve sociale....
  ★★★★☆
 • Rovena Stefa Prezanton Motrën
  14-01-2016
  Këngëtarja Rovena Stefa ka publikuar në rrjetet e saj sociale një fotografi ku shihet bashk me motrën e saj. Ajo i ka shumë për zemër motrat pasi Elisën e ka edhe menaxhere. ’Me yllin tim, të dua motër’’, ka shkruar Stefa në mbishkrimin e fotos, transmeton Indeksonline. Ndryshe Roventa thotë se vazhdon të jetë beqare....
  ★★★☆☆
 • Rovena Bën Palestër Me Taka, E Tallin Fansat
  08-01-2016
  Këngëtarja Rovena Stefa në rrjetin e saj social në Instagram sot ka publikuar një foto ku shihet duke bërë palestër dhe duke shfaqur trupin e saj perfekt, por ajo që vihet më shumë re janë takat e saj. Rovena edhe pse ishte në ushtrime kishte veshur disa çizme me taka mjaft të larta. Sapo ndjekësit e saj e kanë parë këtë foto kanë shpërthyer menjëherë komentet negative. Fansat e kanë tallur Rovenën duke ia bërë me dije që gjatë palestrës përdoren atlete, dhe jo çizme me taka....
  ★★★★★
 • Rovenën E Tradhëton Fustani
  08-12-2015
  Këngëtarja nga Shqipëria Rovena Stefa, kohën e fundit ka sjell bashkëpunimin e saj me këngëtarin nga Shkupi Shpat Kasapin të titulluar “Fati im ishe ti”. Kjo këngë tashmë është në youtube dhe mund ta dëgjoni të plotë. Por, në skenën ku këngëtarja ka kënduar në sy bie veshja e saj. Rovena zgjodhi një fustan me ngjyrë të kuqe, për të xhiruar këtë këngë për festat e fundvitit. Me sa duket ajo ka zgjedhur fustan pak të papërshtatshëm, pasi që në foto shihet pothuajse gjysmë e zhveshur....
  ★★★★★
 • Rovena Stefa Zhvishet Para Fotografit Veton Osmani!
  25-11-2015
  Këngëtarja Rovena Stefa është bërë temë e mediave së fundmi pasi në shtypin rozë po përflitet për një lidhje të mundshme mes asaj dhe këngëtarit Shpat Kasapi por që asgjë s'është konfirmuar. MEgjithatë duke lënë anash jetën e saj private, kthehemi tek karriera e saj muzikore. Së fundmi ajo ka realizuar disa këngë për xhirimet e vitit të ri dhe është në përfundim të një fotosesioni të ri. Ajo ka realizuar disa foto përballë fotografit Veton Osmani, ku në fotografi ajo shfaqet mjaft provokuese dhe e zhveshur....
  ★★★☆☆
 • Rovena Stefa Në Krahët E Shpat Kasapit
  05-11-2015
  Këngëtarja Rovena Stefa, duket se është në përgatitje të një projekti të ri muzikor. Bashkëpunimi në fjalë, do të jetë me këngëtarin e njohur, Shpat Kasapi, për të cilin thotë se kanë një miqësi shumë të mirë, shkruan Indeksonline. “Me Shpatin ne Shkup duke regjistruar projektin me te ri, "Kur ta don ta don muzika" qe del per Vitin e Ri 2016”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotos....
 • Rovena Stefa Kryen Ndërhyrje Estetike!
  19-10-2015
  Këngëtarja Rovena Stefa së fundmi ka vizituar njërën nga klinikat estetike të Tiranës. Ajo përmes llogarisë së saj në Instagram ka publikuar edhe një foto në të cilën është shfaqur së bashku me doktorin e kësaj klinike të cilin e ka falënderuar për punën e bërë. Mesa duket këngëtarja ka kryer ndërhyrje estetike, mirëpo për çka bëhet fjalë ende nuk e dimë pasi që as vet këngëtarja nuk ka dhënë detaje të tjera....
  ★☆☆☆☆
 • Rovena Stefa Tregon Gjoksin Në Përkrahje Të Kombëtares
  07-10-2015
  Këngëtarja e njohur, Rovena Stefa, si kurrë më parë ka treguar gjoksin e saj, e gjithë kjo vetëm për një qëllim, për të stimuluar ekipin shqiptar në ndeshjen me Serbinë. “Ia dhuroj këtë foto Kombëtares sonë duke uruar me zemër Fitoren”, ka shkruar Stefa, transmeton Indeksonline. Ndeshja mes Shqipërisë dhe Serbisë do të zhvillohet sot në Elbasan Arena, nga ora 20:45....
{{ page + 1 }}/{{ pages }}