>
BIOSHQIP
 • 2 Fjalë Për Klipin E Ri “A E Din Sa Shumë Të Dua” Nga Nadi
  17-05-2015
  Këngëtari Nadi ka publikuar videoklipin e tij më tië ri "A e din sa shumë të dua" në duet me Baboo Darabuka & Gazu & DJ Benity. Kënga është ritmike verore dhe muzika dhe orkestrimi janë realizuar nga Sajmo dhe është produkt i ABS Records. Videoklipi është mjaft veror dhe tejet interesant, i realizuar në Prishtinë nga Produksioni ASHA. Për stylingun janë kujdesur VYM në Prishtinë, ndërsa klipi është hedhur në youtube nga Ad Digital....
  ★★★★★
 • Nadi: “Së Shpejti 2 Videoklipe Dhe Album Të Ri”
  09-07-2014
  Këngëtari i muzikës popullore, Leonard Matoshi-Nadi, po sjellë dy këngë të reja dhe albumin e tij me këngë ‘live’. Kështu ka bërë të ditur ai vetë në një prononcim për gazetën Tribuna Pas bashkëpunimit të suksesshëm që pati me këngëtarin nga Shkupi, Shpat Kasapin, ai po sjell këngët e tij të reja për këtë verë. Është ky Nadi, i cili në një prononcim ka treguar se për çfarë këngësh behët fjalë. “Jam në punim të videoklipit të këngës sime të re që do të lansohet shumë shpejt. Kënga është punuar nga Flori Mumajesi dhe titullohet ‘Ç...
  ★★★★★
 • Nadi: Muzikën E Dua Me Shpirt!
  20-05-2010
  Ndonëse muzika shqipe viteve të fundit mjaft shumë ka devijuar, në anën tjetër ekzistojne akoma këngëtarë të cilët me shumë fanatizëm mundohen që vlerat e mirëfillta muzikore ti ruajn dhe pasurojne. Njëri ndër këngëtarët e rinj që tashmë ka pushtuar zemrat e publikut, kryesisht me muzikë popullore duke mos lënë anash as atë argëtuese, është artisti i mirënjohur Nadi. Zëri i tij i pastër dhe melankolik bashke me repertorin e zgjedhur ka bërë që dita-ditës të mbledhë afër vetit shumë e më shumë adhurues. Nadi është njëri ndër artistët e...
  ★★★★★
{{ page + 1 }}/{{ pages }}