>
BIOSHQIP

Gili Vjen Me “Mashtrues I Përhershëm”

02-12-2015
Këngëtarja e mirënjohur Gili sonte lansoi këngën e saj më të re “Mashtrues I perhershem” e cila paralajmeron daljen e albumit te saj me te ri muzikor. Kënga përmban temë dashurie me ritëm më dinamik e argëtues. Teksti dhe muzika Ilir Berani, kurse orkestrimi Jeton Berisha. Ju ftojmë ta ndjekim këngën më të re të Gilit nga albumi I cili do të del së shpejti nga produksioni muzikor “Eurolindi”.
(Teksteshqip.Com)