>
BIOSHQIP

Bëhet Publikimi I Këngës “Monster” Nga Getinjo Dhe Babyg

18-03-2016
Reperi i njohur Getinjo ka kohë që ka paralajmëruar ardhjen e projektit të tij më të ri muzikor, këngën e re me titull "Monster" e cila kësaj radhe vjen në bashkpunim me një artiste të re Babygee.

Kënga është rnb, e ndërsa është punuar nga pjestarët e tjerë të On Records, Zzap & Chris. Tekstin e këngës e ka shkruar vetë Getinjo.

Videoklipi është realizuar në Prizren nga produksioni XL Pro Videolux, e ndërsa në klip shfaqet edhe valltarja e njohur Jeammy Blessed.
(B.A/Teksteshqip.Com)

Bëhet Publikimi I Këngës “Monster” Nga Getinjo Dhe Babyg