>
BIOSHQIP

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Kameleon” Nga Besa Ft. Ansi

29-01-2016
Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Besa Kokëdhima sapo ka sjellur videoklipin e saj më të ri në bashkpunim me këngëtaren e re Ansi.

Kënga është prodhim i studios Threedots, dhe është punuar nga Kledi Bahiti e ndërsa tekstin e kanë shkruar dy shumë të talentuarit e estradës: Alex & Majk.

Videoklipi i këngës është punuar nga Pro Video dhe është i cilësisë shumë të lartë pasi në skenat e klipit Besa shfaqet mjaft hot në kërcim dhe bodypainting.
(B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Kameleon” Nga Besa Ft. Ansi